fbpx

Які жінки відштовхують чоловіків: ніщо так не лякає партнера

Уникайте цих поширених помилок.

Перше — не обтяжуйте його своїми проблемами. Ніщо так не лякає чоловіка, як миттєве перекладання відповідальності за долю жінки. Фразу «Нарешті я зустріла тебе, допоможи мені» чоловік зчитує як спробу сісти йому на шию, не запропонувавши нічого взамін, він відчуває себе не живою людиною, а пристосуванням для вирішення чужих проблем, причому незрозуміло, чому саме він ці проблеми раптом повинен вирішувати.

Другий варіант відштовхнути чоловіка — відразу позначити свої матеріальні претензії. «У мене телефон весь час зависає, такий старий вже, а на новий грошей немає». «Знаєш, у мене скоро день народження, а я завжди мріяла відзначити його в Парижі, шкода, не можу собі дозволити». Це тільки досить обмеженим жінкам здається, що вони завуальовано натякнули чоловікові на бажане. Насправді вони дали йому повідомлення «Мені потрібні тільки гроші».

Третій спосіб зіпсувати все на самому початку стосунків — сказати, що тебе цікавлять тільки чоловіки з серйозними намірами. Причому у конкретного чоловіка наміри згодом могли б виявитися і цілком серйозними, але на другому-третьому-п’ятому побаченні у нього їх ще немає і бути не може. Він до вас тільки придивляється, а фактично ви повідомляєте, що в РАЦС, або в різні сторони. У 99% випадків він вибере ті самі різні сторони, тому що відчувати себе бараном на мотузочці не хоче ніхто.

Четвертий тип поведінки часто демонструють жінки, що пережили в недавньому минулому розставання або розлучення. Зустрівши нового потенційного партнера, вони розповідають йому про своє минуле життя, як про сущий кошмар, і роль центрального лиходія, породження пекла приділяється, звичайно, колишньому. Навіть якщо ваш екс був, м’яко кажучи, не найбільш порядною людиною, не поливайте його брудом перед новим чоловіком.

Той же принцип використовують роботодавці при співбесіді нового співробітника: ніхто не схвалює, якщо претендент на вакансію очорнює попереднього роботодавця, це поганий тон. Чоловік, перед яким ви звинувачуєте колишнього, прекрасно розуміє, що якщо між вами виникне серйозний конфлікт, ті ж помиї ви будете лити на нього.

П’яте — промовчати про наявну дитину. Мовляв, між нами поки немає нічого серйозного, навіщо йому знати, потім розповім. Станьте на позицію чоловіка: людина протягом 5 або більше побачень вам відверто брехала про одну з найважливіших частин життя. І раптом: а до речі, у мене є дитина. Це дуже відштовхує, адже нормальна мама не може не згадати про свою дитину просто в ході розмови.

Читайте також: Як місяць твого весілля впливає на сімейне життя і долю

Вона кудись з ним ходила, або він захворів, і вона не зможе приїхати, або він завоював перше місце на олімпіаді, чи навчився читати. Дитина — природна частина повсякденного життя матері, тому при замовчуванні чоловік замислиться: чи то вам самій ця дитина нецікава і неважлива (що лякає), або ви його вважаєте людиною, якого відлякає наявність у вас дитини (що відштовхує і ображає).

В цьому і є секрет успішних щасливих стосунків: взаємна щирість партнерів, чесність, відкритість. Будьте собою, і будь-який чоловік полюбить вас справжню, або не полюбить, але навіщо вам така людина, якій ви — прекрасна, природна, унікальна — не подобаєтеся? Нехай іде своєю дорогою і шукає своє щастя, а ви обов’язково знайдете своє.

Джерело.

Позначки:
facebook