fbpx
Гороскоп

Які жіночі риси характеру, за знаком Зодіаку, можуть відштовхнути будь-якого чоловіка

Які жіночі якості відштовхують чоловіків по знаку Зодіаку.Джерело:

Жінки і чоловіки тягнуться один до одного, але природа розпорядилася так, що чоловіків завжди тягне до жінок сильніше. Проте, є деякі риси характеру, які можуть відштовхнути будь-якого чоловіка.

Жіночий характер часто не піддається логіці або якимось розумним поясненням, хоча це інколи є позитивною рисою слабкої статі. Незважаючи на це, у представниць будь-якого знака Зодіаку є деякі якості, які відштовхують чоловіків.

Саме про них піде мова в нашій статті. Це відмінний шанс побачити себе з боку, зрозуміти свої слабкі та сильні сторони.

Овен

Жінка-Овен поєднує в собі всі риси жіночого характеру, необхідні для успішного приваблення чоловіка, проте представниці цього вогняного Знака Зодіаку надмірно багато говорять. Вони неспокійні, тому часто грішать балакучістю навіть під час iнтимнoгo зв’язку, що сприймається позитивно не всіма чоловіками.

Чоловіки не люблять говорити занадто багато, а від жінок-Овнів виходить величезна кількість слів – їм тільки дай волю, вони говорити на будь-яку тему в будь-якій ситуації. При знайомстві це теж іноді відштовхує чоловіків, тому що вони сприймають це, як нав’язливість, а не товариськість.

Телець

Дами, народжені під Знаком Тельця, – самі ревниві з усіх. При цьому вони переходять всі межі власництва. На початку відносин це проявляється дуже слабо, але потім ревнощі починають стрімко зростати.

Ці дами здатні звести з розуму будь-якого, хто захоче з ними вільних відносин. Грубо кажучи, ви або належите дівчині-Тельцю повністю, або ваше життя перетвориться на пeклo. Дами-Тельці ще дуже люблять грати почуттями чоловіків, які їх обожнюють. Можливо, так вони відіграються за свої образи.

Близнюки

Ненадійність – це основна риса всіх Близнюків жіночої статі. У відносинах, які не потребують зобов’язань, жінки-Близнюки здатні творити чудеса, але як тільки ви спробуєте створити з ними сім’ю, вони можуть розчарувати вас своєю легковажністю, безпечністю та навіть брexнeю.

Близнюки роблять те, що хочуть, а якщо їм це забороняють обставини, вони починають брexaти. Через влюбчивість і постійну спрагу до яскравих емоцій, Близнюки легко можуть захопитися іншою людиною. Звичайно, так буває не завжди і не з усіма, але ніхто не знає, коли це почнеться – навіть самі жінки-Близнюки.

Рак

Проблема дівчат-Раків в тому, що вони занадто багато віддають. Іноді буває так, що тобі роблять стільки добра, що стає навіть ніяково. Це саме той самий випадок. Ще чоловіків відштовхує надмірне бажання жінок – Раків почати серйозні відносини або вийти заміж.

Тут як «пощастить» – або вони відразу захочуть вас звaбити і змусити одружитися на них, або ж до них не підступитися ну взагалі ніяк. Вони можуть відшивати всіх підряд просто через те, що їм так хочеться, без приводу. Це призводить багатьох чоловіків в лють, адже всім потрібна причина відмови, а її просто немає.

Лев

Жінки, які були народжені під Знаком Лева, – емоційні і ревниві. Часто це відштовхує чоловіків, тому що Леви люблять показати свій характер і незалежність. Вони пишаються своїми досягненнями, тому часто вказують чоловікам на їх недоліки.

Ще ці дами завжди сперечаються, відстоюючи навіть хибну думку, засновану на повній суб’єктивності. Поза відносинами у Левів майже не буває свого особистого життя. Тому вони вимагають від свого чоловіка того ж. Це підходить далеко не всім.

Діва

Діви намагаються змінити свого чоловіка і бояться вступати в стосунки з тими, хто їм хоч у чомусь не підходить. У людей завжди були і будуть якісь недоліки, а Дівам потрібен принц на білому коні, тому більше половини всіх представниць цього Знака Зодіаку має проблеми з пошуком коханої людини.

Багато Дів занадто швидко розчаровуються в чоловіках і абсолютно не вміють фліртувати, кокетувати. Знайомитися з ними важко. Чоловіки не люблять таких труднощів.

Терези

Терези – це ті самі жінки, які проявляють надто багато експресії і дуже люблять фліртувати. Чоловіків це зводить з розуму. Вони накидаються на своїх дам з криками про те, чому вони дозволяють собі такі розмови зі сторонніми чоловіками.

Терези не розуміють цього – просто вони жадають уваги більше за інших. Ці жінки зроблять все, аби на них звернули увагу. При знайомстві з ними чоловіків рідко щось відштовхує, бо жінки – Терези вміють подати себе правильно.

Скорпіон

Скорпіони шукають якісь приховані знаки в кожній дії чоловіків, в кожному їхньому слові, погляді. Жінки-Скорпіони відштовхують від себе тим, що постійно намагаються знайти пояснення тому, що зробив їх чоловік.

Це неймовірно сильно дратує, особливо якщо чоловік володіє розвиненою емпатією. Скорпіони їх вганяють у ступор своїми ревнощами і постійними зауваженнями, запитаннями, докорами. Самі ж вони не помічають, як порушують ті ж правила, які придумують для своєї другої половинки. Якщо у чоловіка мало терпіння, то даму-Скорпіона він не вибере.

Стрілець

Дівчата-Стрільці постійно шукають якісь проблеми. Кожен день вони представляють, як чоловік їх кидає. Самі по собі Стрільці неймовірно позитивні і дарують багато позитивних емоцій людям навколо, але як тільки справа доходить до любoвниx відносин, їх ніби підміняють.

На ранніх етапах відносин вони практично ідеальні, але потім починають йти в нeгaтив. Заспокоїти їх дуже просто, але робити це потрібно навчитися. Ще жінки-Стрільці бувають грубими, що деякі чоловіки розцінюють це, як великий недолік.

Козеріг

Дівчата-Козероги частіше за інших дам говорять про своїх колишніх. Це страшенно дратує чоловіків, коли навіть при простому спілкуванні вони згадують про тих, хто був з ними до них.

Найжaxливіше, що говорять вони в нeгaтивнoму ключі – ви або маєте ті ж якості, що і їх  колишній, або ж ви не володієте тим, чим повинен володіти чоловік мрії. Коротше кажучи, якщо ви не Шон Коннері, то навіть не підходьте знайомитися до Козерогам. Вони швидше за всіх можуть перевести вас в нeгaтивний стан, причому самі того не бажаючи.

Водолій

Дівчата-Водолії роблять багато добра чоловікам, яких люблять або з якими вони в стосунках. Багатьом це не подобається, тому що чоловіки люблять бачити себе сильними. Жіночий початок в цих дамах робить їх неймовірно привабливими, але вони не люблять залицянь і ніжностей, а також не переносять романтику як таку.

Щоб стати ближче до цих дівчат або жінок, потрібно стати їм друзями. Багатьох чоловіків це відштовхує, особливо тих, які впевнені, що дружби між статями не існує. Деякі люблять комбінувати дружбу і любов, але з цього не завжди виходить щось вартісне.

Риби

Риби легковажні і мають багато шкідливих звичок. Часто жінки цього Знака жoрcтoкі, надмірно грубі і чесні. Їх чесність переходить межі, тому що вони запросто можуть сказати чоловікові, що той погано виглядає, малий на зріст, шепелявить або бідний для них.

Вони або говорять все вам в обличчя, або, навпаки, діють приховано і не можуть бути з вами відвертими. Це дуже дивна риса, але і те, і інше відштовхує чоловіків від представниць Знака Риб. В іншому ці дами цілком терпимі і навіть приємні

You cannot copy content of this page