Які знаки Зодіаку найчастіше скаржаться на невдачі та нещасну долю

Стверджувати, що людина постійно страждає від невдач чи, навпаки, є абсолютним щасливчиком, не можна. У житті періоди зльотів і падінь чергуються, і навіть, здавалося б, темна смуга завжди закінчується і на зміну їй приходять добрі часи. Але астрологи вважають, що люди, народжені під певними знаками Зодіаку, можуть мати складну долю, коли нещастя практично переслідують їх за все життя.

Терези

Терези відомі тим, що завжди зважують вплив у своєму житті та наслідки прийнятих рішень. А це може загрожувати початком депресії та розвитком комплексів, які посилять інші проблеми.

Замість вирішувати їх, вони намагаються показати свою ідеальність, чим викликають накопичення інших невдач. Тому Терези вірять, що їм дуже не щастить і вони нещасливі в житті.

З іншого боку, Терези дуже цінують мир і порядок, і будь-які потрясіння вибивають їх із колії. Невпевненість призводить до того, що представники цього знаку не завжди можуть об’єктивно оцінювати ситуацію, що склалася, що також може стати причиною нових невдач.

Риби

Риб можна вважати одним із найчарівніших та оптимістичних знаків Зодіаку. Але через їх характер вони не завжди можуть розглянути своє щастя, адже з дитинства критично оцінюють свої дії, вишукуючи в них помилки.

Риби знають, чого хочуть від цього життя, але природжена лінь не дає їм досягати поставленої мети. Це вони списують на невдачливу долю, хоча чудово розуміють, чим викликана їхня «чорна смуга».

Недаремно астрологи зображують Рибок удвох. Вони можуть бути веселими і тихими, як мишки. Хоча Риби не такі непередбачувані, як Близнюки, але зміни можуть застати їх зненацька. Рибам слід шукати щастя у навколишньому середовищі, не йдучи у крайності, і вони можуть навчитися помічати щастя навколо себе.

Скорпіон

Скорпіон – знак трансформації. І їхня постійна потреба у змінах часто дорого обходиться не тільки оточуючим, а й ним самим. Адже, щоб змінити щось у своєму житті, їм потрібен постійний рух. При цьому Скорпіони люблять надмірно драматизувати, причому це стосується як зовнішніх проявів, так і внутрішніх переживань.

Песимізм втягує Скорпіонів у депресію, що позначається на їхніх справах та відносинах з іншими людьми. Проходження через глибокі емоційні гойдалки для них може бути дуже стомлюючим, і вони починають скаржитися на тяжку долю та невдачі. Астрологи рекомендують представникам цього знаку перестати ганятися за своїм хвостом, озирнутися та знайти позитивні моменти у своєму житті.