fbpx

Які знаки зодіаку найкращі сім’янини, астрологи дають невелику підказку для створення шлюбу

Рак

Посідає першість саме Рак. Жінки цього знаку зодіаку здатні створити неймовірний затишок вдома та підтримувати його на протязі всього свого життя. Жінка-Рак дуже самовіддана, як своєму чоловікові, так і своїм дітям. Їх інтереси вона завжди поставить вище своїх. Сім’я для Раків — це найголовніший скарб. Все що жінка-Рак хоче від чоловіка — це отримувати підтримку у всьому та відчувати ласку дорогої людини. Будь-який чоловік зможе відчути себе королем поряд з жінкою-Раком. У свою чергу чоловік-Рак завжди буде вірним своїй дружині, а разом вони зможуть створити гармонію.

Козеріг

Козероги потребують у точному та правильному житті. Дотримання етикету і пристойності — золоте правило життя у Козерогів. Тому в сімейних відносинах вони цінують порядки, звичаї і традиції. Шлюб — це відповідальний крок для них, тому до нього Козеріг ретельно готуються. Чоловік-Козеріг — це патріархальний устрій в сім’ї. Не всі жінки до цього готові, але така сім’я завжди буде під надійним крилом.

Лев

Це неймовірний сильний та відчайдушний знак зодіаку. Особливо, коли мова йде про жінку. Такій жінці все під силу. Вона здатна зробити те, про чоловік і подумати не міг. Тому сімейні вузи ніяк не обтяжують жінку-Лева. Але вона воліє, щоб частину обов’язків на себе все ж таки брав і чоловік. Тоді у такому шлюбові буде лише злагода та мир. Жінка-Лев хоче, щоб нею захоплювалися, гордилися та поважали. Вона обов’язково віддячить тим самим. Такий шлюб чекатиме лише справжня любов. У свою чергу чоловік-Лев буде справжньою главою сім’ї. У будинку пануватиме порядок та стабільність.

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page