Які знаки Зодіаку з 5 по 10 лютого зіштовхнуться із проблемами

Лютий приготував не найприємніші новини для деяких знаків Зодіаку. Відомий астролог назвав тих, на кого чекають проблеми на початку третього місяця зими.

Телець

Період у любовних стосунках Тельця буде непростим, хоч і не критичним. Найімовірніше, з’являться розбіжності щодо істотних питань. При цьому якщо хтось із пари піде на принцип, ситуація може дійти до абсурду. Не слід виносити сміття з хати, вдаючись за допомогою третіх осіб, пише kurgan.ru.

Рак

Представників цього знаку Зодіаку на початку лютого може потягнути на любовні авантюри, про що, певно, доведеться шкодувати. Стосунки тимчасово не складатимуться. При цьому затяжні негаразди та непорозуміння в житті Раків можуть перерости в кризу.

Лев

Леву доведеться на початку лютого вирішувати питання, які накопичилися за останні місяці. Насамперед це стосується сімейних стосунків. Якщо Лев категорично не сприймає точку зору партнера, представника знаку можуть чекати проблеми. А на роботі Леву не слід перетягувати ковдру на себе – можна нажити ворогів навіть серед компаньйонів.