Які знаки Зодіаку закохаються без взаємності наприкінці вересня

Овен

Самотні люди цього сузір’я давно мріяли про запаморочливий роман. На початку вересня бажання Овнів закохатися стане таким сильним, що вони будуть готові розпочати стосунки з будь-ким.

Вони активно спілкуватимуться з особами протилежної статі, швидко знайдуть об’єкт пристрасті, будуть відчувати до неї теплі почуття. Вони зізнаються в кінці першої декади місяця, але будуть сильно розчаровані.

Овни отримають лише глузування на свою адресу, які боляче ранять їх, змусять сильно страждати протягом тривалого часу.

Рак

Представники даного зодіакального сузір’я вразливі та емоційні. Раки наприкінці першої декади вересня самі переконаються у цьому.

Вони зустрінуть людину, яка буде схожа на їхній ідеал, що автоматично змусить їхнє серце битися сильніше, швидше. Раки не освідчуватимуться в коханні, оскільки рішучості у них не вистачить.

Але вони швидко зрозуміють, що їх почуття ніхто не поспішає розділяти, що вони так і залишаться без відповіді.

Козеріг

Дозволити собі закохатися люди цього знаку не могли дуже давно. Козероги весь час присвячували праці, корисній діяльності, робили на цьому акцент. Вони замисляться про сім’ю наприкінці першої декади вересня.

Представники знаку будуватимуть плани, які допоможуть їм втілити мрію у реальність, швидко оберуть того, з ким його втілити у реальність.

Проблема лише в тому, що потрібно буде самим Козерогам, але не об’єкту кохання, якому вони намагатимуться нав’язати нові зобов’язання.