fbpx

Якщо чоловік робить цих 6 речей, він має тебе за дурепу!

Є певні типи чоловіків, які починають відносини, отримують, що хочуть, і йдуть. Якщо ти попалася до такого в сіті, то потрібно поспішити піти першою, тому що він приймає тебе за дурепу.

Ти – сильна і прекрасна. Ти – жінка, яка не повинна нікому дозволяти грати з тобою і використовувати тебе.

Щоб запобігти цьому, ти повинна знати, що ти готова терпіти, а що ні, і не робити ніяких винятків. Тому що коли ти закохуєшся, легко втратити пильність, ти починаєш йти на поступки і потрапляєш в його пастку.

Але ось 6 особливостей поведінки чоловіка, який не бачить твою цінність, який не поважає тебе і ображає твою гідність:

1. Він говорить тобі, що не хоче відносин, але продовжує тримати тебе поруч.

Він не хоче нічого серйозного? Тоді чому ти все ще зустрічаєшся з ним? Він дає тобі крихти надії, що можливо, одного разу, ви станете парою, але ймовірність цього дуже мала.

Якщо він каже, що не хоче відносин, а ти хочеш, тоді піди. Він не зміниться, навіть якщо ти почекаєш. Ти лише залишишся з розбитим серцем.

2. Він фліртує з тобою, але більше нічого.

Якщо ти чекаєш, коли він нарешті запросить тебе на побачення, ти просто витрачаєш свій час.

Ти повинна зрозуміти, що коли чоловік хоче бути з жінкою, він буде з нею і тільки з нею. Якщо він не хоче бути з тобою, він не буде докладати ніяких зусиль.

3. Він говорить тобі, що ніколи не закохувався.

Зазвичай, коли жінка чує цю фразу, вона приймає її як виклик. Вона думає, що як раз вона зможе все змінити і закохати його в себе. Але цього не буде.

А коли він розіб’є тобі серце, ти ще і відчуєш себе невдахою. Але це не твоя вина, він просто любить жити своїм життям і не хоче нічого міняти.

4. Він пише тобі, але не знаходить часу, щоб зустрітися.

Ми часто чуємо, що чоловікам потрібно особистий простір і час. Але у всього є межа. Якщо чоловік тримає тебе поруч, але не знаходить часу для зустрічі, це тому що він не хоче. Він просто тримає тебе про запас.

5. Він нікуди з тобою не ходить.

У нормальних відносинах для чоловіка не проблема зводити тебе в кафе, кіно чи просто прогулятися по парку. Але якщо ви зустрічаєтеся тільки у нього або у тебе вдома, це проблема.

6. Ваші зустрічі плануєш тільки ти.

Навіть якщо він погоджується на все, що ти пропонуєш, якщо він сам не проявляє ініціативу, це тривожний знак.

Зрештою, ти сама знаєш, що краще для тебе, і що потрібно зробити. Досить все аналізувати. Чим більше компромісів в цих відносинах, тим більше можливостей ти втрачаєш.

Читайте також: 5 жіночих імен, які зводять чоловіків з розуму

За матеріалами – soulpost.ru

You cannot copy content of this page