Якщо не забувати, що Чоловіки – вихідці з Марса, а жінки – з Венери, то можна зберегти чарівну силу любові

Уявіть собі, що прабатьківщиною чоловіків був Марс, а жінок – Венера. В один прекрасний день марсіани, дивлячись в свої телескопи, угледіли в них венеріанок, і це видовище розбудило в мешканців червоної планети невідомі досі почуття. Поголовно закохавшись, марсіани швиденько винайшли космічний корабель і помчали на Венеру.
Дами зустріли їх з розпростертими обіймами. Інтуїція давно підказувала їм, що цей день коли небудь настане, і їхні серця відчинилися назустріч ніколи ще не випробуваною любові.
Любов між венеріанкамі і марсіанами самим чарівним чином змінила їхнє життя. Вони насолоджувалися товариством один одного, спілкуванням, тим, що могли робити разом. Діти різних світів, вони відкрили безодню цікавого в тих, що були між ними відмінності і прямо таки впивалися вивченням один одного, своїх настільки різних потреб, схильностей, манер поведінки в тих чи інших ситуаціях. Довгі роки прожили вони в любові і гармонії.

Але ось в один прекрасний день їм заманулося перебратися на Землю. Спочатку і тут все у них йшло чудово, але … Вплив земної атмосфери виявилося таке, що одного ранку, коли нічого не підозрюючи чоловіка і жінки в черговий раз прокинулися, виявилося, що всі вони частково втратили пам’ять. Причому ця амнезія носила досить своєрідний – вибірковий характер. За матеріалами сайту Самоосвіта

Читайте також: Його нова пасія, виявляється, «пройшла Крим і Рим», сказала, що для неї головне зaвaгiтніти від красивого чоловіка

Як марсіани, так і венеріанкі забули, що вони я з різних планет і що внаслідок цього вони і самі різні. Одного єдиного ранку вистачило, щоб з їх пам’яті начисто стерлося все, що вони встигли дізнатися про свої відмінності. З того самого ранку чоловіки і жінки почали конфліктувати і продовжують займатися цим донині.

РІЗНІ, РІЗНІ …Не знаючи, що їм і належить бути різними, чоловіки і жінки не втомлюються нагромаджувати один на одного гори образ і докорів. Ми сердимося і розчаровуємося один в одному саме тому, що забули цю найважливішу істину. Ми очікуємо від протилежної статі тих же реакцій і тої ж поведінки, що і від самих себе. Нам хочеться, щоб «він» чи «вона» бажали того ж, що і ми, і відчували так само, як ми.

Ми помилково виходимо з того, що якщо наш партнер (партнерка) любить нас, то він (вона) буде вести себе точно так само, як це робимо ми, коли любимо кого небудь. Така позиція приносить нам одне розчарування за іншим, і ми мучимося самі, мучимо себе і партнера – замість того щоб вибрати хвилинку і спокійно, терпляче, як два люблячих людини, розібратися в наших відмінностях.

Ми помилково виходимо з того, що якщо наш партнер любить нас, то він буде вести себе так само, як це робимо ми, коли любимо кого небудь.

Чоловіки помилково вважають, що жінки думають, відчувають, реагують на ті чи інші речі так само, як самі чоловіки; жінки помилково вважають, що чоловіки думають, відчувають і реагують так само, як вони, жінки. Ми забули про те, що чоловіки і жінки спочатку відрізняються один від одного. В результаті наші взаємини рясніють непотрібними суперечками і конфліктами.

Усвідомлювати ці відміннсті і поважати їх – ось що потрібно, щоб відносини з протилежною статтю перестали бути нескінченним ланцюгом зіткнень. Якщо не забувати, що чоловіки  з Марса, а жінки – з Венери, то можна знайти пояснення буквально всьому