fbpx

«Якщо ти не можеш знайти іншу роботу, забезпечити фінансово нас двох, то про якого спадкоємця може йти мова? І що успадковувати, якщо у тебе нічого немає? » – сказано було мною в запалі суперечки

Ми з чоловіком обоє любимо дітей і, одружившись, вирішили, що поки немає свого житла то пізніше будемо думати про дитину. Але пройшло вже чотири роки, а ми так і не змогли купити квартиру і чим далі, тим більше розумію, що це буде не скоро.  За цей час ми жили і у моїх батьків, зараз знімаємо квартиру, і ще, у чоловіка робота хоч і є але він дуже мало заробляє. Говорила з ним на цю тему, що нехай знайде кращу роботу і грошей буде більше, але він нехоче нічого змінювати. Каже, що йому там добре, хороший колектив, а гроші не головне в житті.

Але, незважаючи на всі ці обставини, чоловік все частіше став говорити, а останнім часом навіть наполягати, що я повинна народити дитину зараз, не чекаючи, коли покращиться наше фінансове становище. Він каже, що йому потрібен спадкоємець, і що без дітей життя порожнє.

Але я вважаю, що дитина не іграшка і йому потрібні нормальні умови життя і у нас ще є час почекати. «Якщо ти не можеш знайти іншу роботу, забезпечити фінансово нас двох, то про якого спадкоємця може йти мова? І що успадковувати, якщо у тебе нічого немає? » – сказано було мною в запалі суперечки.

Ця розмова закінчилася образою, після якої чоловік ще довго зі мною майже не розмовляв, його сильно заділи мої слова. Я визнаю, що не зовсім права, що мимоволі образила його, але він теж чомусь не хоче мене зрозуміти. Він вперто не бажає мене слухати і каже, що якби всі чекали власне житло або коли розбагатіють, то так і залишалися б без дітей. Чоловік вважає, що можна знову повернутися до батьків, але я хочу жити окремо, щоб ніхто не втручався в мої справи і мою сім’ю.

Але що мене найбільше образило, то це те, що чоловік сказав, що для дитини не обов’язково купувати нові й дорогі речі, можна розпитати у знайомих і друзів, діти швидко виростають з одягу і вона залишається майже нова. Не розумію, навіщо планувати народження дитини, якщо навіть на цьому доведеться економити?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page