fbpx

Якщо ви знайдете себе серед перерахованих знаків, то до кінця квітня вам варто ретельніше стежити за здоров’ям, а також не дуже витрачати гроші

ОВЕН (Асцендент або Сонце в Овні)

Сонце і Венера будуть в цьому місяці йти за вашим рідним знаку, даючи гарний настрій і прагнення показати себе і свої таланти. У вас може з’явитися бажання більше бувати на людях, більше спілкуватися, зав’язувати нові зв’язки і контакти, збирати навколо себе нових людей, рекламувати свої послуги.

А ось щодо фінансів до кінця квітня варто бути обережнішими, коли будуть діяти напружені аспекти Венери. У вас може з’явитися відчуття браку грошей, або ви захочете щось придбати будь-що-будь, але вільних коштів у вас не буде в наявність. Варто з обережністю довіряти свої гроші іншим, не варто давати в борг або самим влазити в борги, так як вам буде складніше розрахуватися з цими боргами.

ТЕРЕЗИ (Асцендент або Сонце в Терезах)

Сфера вашої активності в другій половині квітня буде в основному пов’язана з отриманням освіти, нових знань, з розширенням кругозору, поїздками і подорожами, а також рішенням будь-яких юридичних питань.

Ви можете багато чого встигнути, швидко будете отримувати необхідну інформацію, якщо будете її шукати. Відносини з партнерами також можуть бути вельми вдалими, може бути приємне спілкування.

У другій половині місяця вам варто особливо слухати свою інтуїцію в тому, що стосується фінансів. Не рекомендується робити великі покупки і вкладення, а також вкрай небажано вимагати грошей від ваших партнерів. Взагалі краще не заводити з ними розмови на теми фінансів, щоб уникнути сварок і непорозумінь.

ЛЕВ (Асцендент або Сонце у Леві)

У цьому місяці у вас може бути дуже бурхливе життя, можуть з’явитися можливості для подорожей або отримання нових знань, ви можете багато часу проводити з друзями або спілкуватися в колективах однодумців на ті теми, які вас займають найбільше.

У другій половині місяця радимо бути обережніше з фінансами. Це не дуже вдалий час для великих покупок або для звернення до начальства за підвищенням. На роботі можуть бути дрібні несподіванки, які можуть вибити вас з колії. У цей період важливо не почати сумніватися в собі і своїх можливостях і цілях. Навіть якщо ви щось втратите, це буде стимулом до розвитку і отримання більшого!

Автор фото – Сергій Майстер

You cannot copy content of this page