fbpx

Якщо жінка про чоловіків відгукується погано, то вона стає невидимою для гідних чоловіків

Уявіть, що всі наші думки транслюються на лобі у вигляді рядка, що біжить. Без цензури, класифікацій на головне і другорядне і знижки на приватне.

В результаті кожен зустрічний може поцікавитися подробицями вчорашнього випадкового сeксy, розміром заначки, звичкою розмовляти з комп’ютером і причиною, чому до цих пір тримаємо зло на Жорика з другого парадного.

Дами, ображені на усіх чоловіків, розгулюють з цілими гаслами, типу «Всі ви виродки і бабії, поматросите і кинете». Поважаючі себе чоловіки, які не є ні виродками, ні «матросами», чують таких панянок за версту і поспішають перейти на протилежну сторону вулиці.

«Погані» хлопці, навпаки, із задоволенням доводять дамі її ж теореми. А якщо дивом такоій категоричній жінці-жeртві попадеться «слабкозорий» принц, що не розпізнав з ходу дамський настрій, то вона живенько підсуєтиться і перетворить його в жабу. Заклює, затюкає, заб’є, змусить сходити наліво і направо, навчить брехати і вивертатися, а потім із задоволенням заспіває улюблену пісню про те, що чоловіки нині перевелися.

Читайте також: “Ні, синку, тебе не заберуть цигани. І баби Яги не існує. І люблю я тебе навіть коли ти не слухняний” – найкращі слова мудрої мами

Моя тітка щиро вважала, що хорошими чоловіками можуть бути тільки розлучені. Вони вже й порох нюхали і пуд солі з’їли. Вона тричі виходила заміж і тричі за хлопців зі штампами про розлучення.

Дівчина, з якою сиділи за однією партою на курсах водіння, скаржилася, що трапляються одні альфонси. Так ось поки ми зубрили правила і намагалися розібратися в нерегульованих перехрестях, її примудрилися розвести на гроші всі учні аж до викладача.

Наша сусідка Віточка має репутацію ідеальної господині. Тиха, як миша, скромна, немов Хаврошечка і роботяща, ніби бджола Майя. Вікна полірує по понеділках і четвергах, веде зошит доходів і витрат і не може заснути, якщо не начищена до блиску кухонна раковина. Перед сном робить вологе прибирання всієї квартири, а руки миє перш ніж дістати білизну з пральної машини і після того, як випадково зачепила на вішалці своє пальто.

У супермаркеті насамперед поправляє коробки і банки з квасолею, а спускаючись в метро – збирає всі цукеркові фантики і бички. Дівчина жодного разу не виходила заміж і щиро вважає всіх чоловіків нечепурами. Їй тільки такі й траплялися, а коли зустріла інтелігентного Антона, студента медичного, довела його своєю манією чистоти до неврозу. Йдучи кричав: «Я тобі не балерина, щоб постійно ходити навшпиньки».

У кожній хатинці свої брязкальця. Багато «наречених» притягують женихів зі своїх власних фобій. Одні – бюлетенів, скнар або меланхоліків. Інші – буркотунів і ловеласів. І виходить, як в тому анекдоті:

Перелякана дівчина зупиняє машину і просить довезти її до міста.

Водій каже:
– Сьогодні вже восьму жінку везу в місто.
– А я не жінка!
– Ну так ще і не місто.

Автор – Ірина Говоруха

You cannot copy content of this page