fbpx

Якщо жінка себе поважає, вона ніколи не пробачить чоловікові цих вчинків

Cкільки б чоловік не шкодував про скоєне і не просив вибачення, він знову і знову буде робити те, що призводить до стpaждань жінки.

Неповага

Вчинки, що свідчать про неповагу до жінки, можуть проявлятися в абсолютно різних сферах. Чоловік може ображати і принижувати свою благовірну на людях. Відкрито фліртувати з іншими дамами, виправдовуючи це своєю товариськістю і ввічливістю. Може нешанобливо ставиться до роботи або хобі дружини, применшуючи її розумові можливості або професійні навички.

Висміюючи свою половинку, чоловік намагається самоствердитися за чужий рахунок. І, як стверджує відомий американський психолог Джозеф Ніколозі, сюди ж можна віднести ті ситуації, коли чоловік вголос починає порівнювати нинішню пасію зі своїми колишніми коханими, або навіть власною матір’ю. І всякий раз, будь-яка з жінок виявляється краще нинішньої.

Гpyбість

Сюди можна віднести і гpyбі слова і жести, і покрикування, і особливо гpyбе спілкування з родичами дружини. Питання фізичного наcильcтва теж сюди відноситься, але ми його розглядати не будемо. Оскільки після прецеденту рукoпpикладства, найкраще – негайно розлучитися з чоловіком. Як казала чудова Мерилін Монро: «з чоловіком має бути добре, погано жити я і сама зможу».

Брехня

Немає таких обставин, де обман чоловіка, з яким жінка ділить ліжко і вечерю, буде виправданий. Брехня віддаляє людей один від одного і це не новина. Якщо ж брехня все-таки просочилася у відносини двох людей, є сенс замислитися над тим, наскільки ці люди дійсно близькі. При цьому масштаби його обману не грають ніякої ролі. Правда, і нічого, крім правди.

Здавалося б, що страшного в тому, що чоловік разок-інший збрехав? Але проблема в тому, що брехня є лише формою вираження його нещирості і невпевненості в собі. Як вважає американський психолог Френк П’юселик, якщо людина схильна брехати в дрібницях, то не варто навіть сумніватися, що при великих проблемах вона вже точно не скаже правду.

Недовіра

Та ситуація, коли чоловік намагається контролювати кожен крок коханої – перша стадія тотального довічного контролю. І якщо на початку стосунків чоловік ще може прикривати свої дії поясненням, що хвилюється і переживає за кохану, то через роки, все піде по наростаючій.

Питання в дусі: «від кого це смс» перестануть бути актуальними. Чоловік сам буде читати всі повідомлення, не випускаючи ваш телефон з рук. Як вважає психолог, директор інституту людської поведінки Барселони, П’єр Фонд Кабре, допити в дусі «де була?», «що робила?», «про що розмовляла?» з роками переростуть у стеження за дружиною, ліміт на спілкування з друзями і жорсткий контроль витрат сімейного бюджету.

Читайте також: У неї син хороший і дівчину таку ж бажала йому мати: Не хотіла такої невістки. Не мала нічого проти Насті як чиєїсь дружини, але тільки не її сина

Залежність

Aлкoгoлізм, нapкoманія, ігpoманія та інші залежності – безперечні причини, щоб розірвати стосунки. Ніякі доводи про те, що «я тільки спробував» або «обіцяю зав’язати» не повинні затуманити розум жінки. Як показує статистика, дійсно залежні люди вкрай рідко позбуваються своїх проблем. По-перше, вони самі рідко вважають це проблемою. А по-друге, жінки, володіючи добрим серцем і стpaхом залишитися одній – прощають їх день за днем. Все життя.

Якщо коханий чоловік дійсно вирішив «зав’язати» з пагубною звичкою, він сам візьме вас за руку і попросить відвести його до фахівця. В його голові виникне думка: «я не можу втратити цю жінку. Я не зможу без неї». Хоча найчастіше саме жінки, від природи схильні до всепрощення і самопожертви, пестять і плекають в душі думку «я не можу кинути чоловіка в такий складний період. Він не зможе без мене».

Життя вносить свої корективи

Перелік негідних вчинків можна було б при бажанні продовжити. Але простіше не розглядати конкретні приклади, а зрозуміти суть цих вчинків. Чоловічі дії або вчинки, які змушують жінку стpaждати – дійсно не можна прощати. Звичайно, помилитися може кожен. Але, як показує практика, зробивши щось погане, чоловіки найчастіше знаходять масу причин і відмовок цього.

Джерело.

You cannot copy content of this page