Яку енeргію несе ваше ім’я: порахуйте літери та дізнайтеся правду

Езoтерики стверджують, що ім’я несе особливу енeргію та впливає на долю людини. За допомогою нyмерології імені можна визначити яку саме енергетику несе ваше ім’я. Цілком можливо, що після того, як ви розкриєте цю таємницю, багато подій у вашому житті стануть для вас більш зрозумілими.

Як дізнатися енeргію свого імені за допомогою нyмерології

Для того, щоб визначити енергетику імені, вам достатньо порахувати кількість букв в своєму повному імені. Нyмерологи вважають, що саме від цього залежить доля і характер людини.

Імена з двох букв (наприклад, Ія). В нyмерології імені вони вважаються мало захищеними. Люди, які носять такі імена, дуже вразливі в житті. На їхні плечі лягає багато випробувань, тому їм краще зміцнити енергетику.

Читайте також: 10 заповідей для щастя Справжньої Жінки

Імена з трьох букв (Лія, Яна, Ада, Лев). Ці імена наділяють людини суперечливою натурою. Людям з такими іменами, як правило, складно знайти покликання в житті. Вони дуже легковажні й непостійні. Спочатку їх захоплює щось одне, а потім вони можуть переключитися на інше.

Імена з чотирьох букв (Анна, Віра, Ніна, Юрій, Олег, Іван). Ці імена наділяють своїх власників відкритістю і розкутістю. Люди з цими іменами не вміють зберігати секрети і часто поводяться зухвало. Незважаючи на це, вони цінують стабільність в особистому житті і в кар’єрі.

Імена з п’яти букв (Ірина, Марія, Олеся, Денис, Артем). Згідно з нyмерологією імен, це люди-лідери. Вони організовані, вміють знаходити спільну мову з оточуючими і завжди прагнуть у всьому бути першими. Незважаючи не це, вони часто роблять нелогічні і спонтанні вчинки.

Імена з шести букв (Поліна, Лариса, Марина, Микита, Руслан, Віктор). Люди з такими іменами гармонійні. Вони задовольняються тим, що у них є, але в той же час прагнуть до більшого. Важливе значення у своєму житті вони надають коханню.

Імена з семи букв (Євгенія, Тетяна, Наталя, Віталій, Ярослав). Люди з цими іменами дуже обдаровані. Однак свої таланти вони рідко здатні реалізувати в життя, так як не володіють сильним характером. Носії цієї групи імен, як правило, завжди в усьому сумніваються, хоча зовні вони здаються дуже зібраними та впевненими в собі.

Імена з восьми букв (Світлана, Вероніка, Анжеліка, В’ячеслав, Володимир). Люди з цими іменами прагнуть до незалежності і свободи. Це реформатори і революціонери. Однак їх шлях нерідко буває тернистий через непростой характер. Носії імен цієї групи не можуть знайти спільну мову з тими, хто їм не припав до душі.

Імена з дев’яти букв (Катерина, Маргарита, Олександр, Святослав). У носіїв імен цієї групи дуже розвинена інтуїція. Однак не всі використовують її у своєму житті. Ці люди бувають загадкові і непередбачувані. Часто вони мріють про краще життя, але не прикладають до досягнення своїх цілей особливих зусиль.

Імена з десяти букв (Олександра, Костянтин). У людей з іменами, що складаються з 10 букв дуже дивне життя. У першій половині життя з ними часто відбуваються незрозумілі речі. Зазвичай, в молодому віці вони втрачають близьких людей і стають жeртвами нeщасних випадків. Але як би не складалися обставини, вони завжди виходять сухими з води. У другій половині життя вони домагаються кар’єрних висот і досягають сімейного щастя.

Джерело.