fbpx

10 заповідей для щастя Справжньої Жінки

Справжня Жінка не женеться за щастям. Вона взагалі ні за чим не женеться. Біг за щастям – найпопулярніший і найдурніший вид спорту. Ми всі кудись біжимо. До світлого майбутнього, в завтрашній день, в наступний рік і т. д. Справжня Жінка не займається цим видом спорту. Вона нікуди не біжить. Вона пливе по життю, завжди перебуваючи в сьогоднішньому дні.

Сьогоднішній день – це найцікавіше і найважливіше, що займає її увагу. Один її день – це одне маленьке життя. Справжня Жінка має плани на майбутнє, але живе завжди в сьогоденні, не відкладаючи своє життя на завтра. Вона не чекає, що її справжнє життя почнеться, коли … (коли вона нарешті схудне, коли прискаче Принц, коли трапляться ідеальні обставини і т. д.).

Бути Справжньою Жінкою – це великий привілей, який тільки ти сама можеш собі дозволити. Справжня Жінка з трепетом ставиться до того факту, що народилася саме Жінкою, і бачить в цьому особливу цінність. Вона не просто знає себе Жінкою на рівні поняття, вона відчуває себе такою. Для неї бути Справжньою Жінкою – це не випробування, не тяжка праця і не хрест, який треба нести все життя.

Це – подарунок і благословення долі. Справжня Жінка культивує в собі жіночність на всіх рівнях: внутрішньому (відчуття, почуття, думки) і зовнішньому (тіло, одяг, поведінка).

Читайте також: Мудра притча для тих, хто вважає свого чоловіка поганим

Справжня Жінка живе в своєму темпі. Коли ти живеш занадто повільно – немає відчуття, що це життя. Коли ти живеш занадто швидко – в поспіху не встигаєш відчувати життя. У кожної з нас – свій, природний темп життя. Справжня Жінка добре знає і відчуває свій внутрішній темп і живе відповідно до нього. Темп великого міста протиприродний темпу життя більшості людей – він занадто швидкий.

Справжня Жінка уникає крайностей. Вона не лежить на дивані, але і не мерехтить, як курка. Вона сама регулює свої навантаження і тим самим задає темп оточуючим її обставинам.  Вона живе так, щоб робити те, що хоче, і при цьому не втратити смак життя. В її діях найголовніше – ясність усвідомлення і точність розрахунку, що вона робить і навіщо, а зовсім не кількість рухів тіла, скоєних в одиницю часу.

Справжня Жінка у себе на першому місці. Вона добре знає, що ставити себе на перше місце – це не означає бути егоїсткою, бути черствою, байдужою або цинічною. Просто вона знає, що надмірне бажання займатися іншими людьми приховує страх жити своїм життям. Справжній Жінці цікаве її життя. Вона ніколи не втрачає відчуття цінності свого життя і свого особистого простору.

При цьому вона здатна на підтримку, допомогу і участь в житті інших людей. Вона робить це не тому, що боїться розчарувати когось, а тому, що таке її щире бажання. Вона не говорить «так», якщо її серце каже «ні». Вона завжди слухає себе і довіряє своїм почуттям.

Справжній Жінці не важлива «заліковка для громадської думки». Цю заліковку ще в дитинстві отримала кожна дівчинка. Ця заліковку – для батьків, вчителів, сусідів, родичів, друзів і колег. Здачі іспитів для цієї заліковки багато дівчат присвячують все своє життя. Справжня Жінка викинула заліковку. Нехай інші відзначають галочки в графах: заміжня – незаміжня, нормально – не є нормальним, одна – не одна, як у всіх – не як у всіх.

Справжня Жінка живе своїми орієнтирами, сама їх визначає і сама втілює. І, якщо вони не схожі на стандарти інших, це не дуже турбує її. Вона дозволяє іншим людям оцінювати себе так, як їм цього хочеться. Вона знає, що місія «сподобатися всім» дурна і нездійсненна. Вона працює над собою, але ніколи не робить цього для того, щоб сподобатися або заслужити чиєсь схвалення. Вона робить це з любові до себе.

Справжня Жінка переросла свою «хорошу дівчинку». «Хороша дівчинка» – це вихованка своїх батьків. У «хорошої дівчинки» одне завдання – подобатися оточуючим, викликати схвалення. Подобатися навіть тоді, коли власні бажання протестують. «Хороша дівчинка» живе за принципом «я повинна» або «я не повинна» … Вона рідко задається питанням, чого вона сама хоче.

Справжня Жінка залишила свою «хорошу дівчинку», а заодно залишила постійне прагнення до схвалення і похвали. Це не означає, що їй все одно, як її оцінюють. Просто вона нікому нічого не доводить, особливо на шкоду собі. До своїх характеристиках, які прийнято називати недоліками (а у кого їх немає?), Вона ставиться поблажливо. Вона бачить їх, але не драматизує. Вона не приховує їх, але і не виставляє напоказ.

Справжня Жінка не бореться з перешкодами, а обходить їх. Боротися – це доля воїнів. Справжня Жінка ніколи не буде грати в супергероїню. Зустрічаючи перешкоду на шляху до своєї мети, вона не стане пробивати їх чолом. Адже, вступивши в боротьбу, вона тільки погіршить становище речей. Вона подивиться, чи не можна обійти її або використовувати як трамплін.

Вона знає, що у будь-якої перешкоди є слабке місце або обхідний шлях. Тому вона робить ставку не на силу, а на гнучкість. Перешкода для неї – не ворог, а ребус, який треба відгадати. Вона знає, що у будь-якій ситуації є не тільки складне, але і легке рішення. Вона володіє мистецтвом вибирати потрібне місце і потрібний час для своїх дій.

Справжня Жінка не розігрує драму «Яке важке моє життя!». Дивлячись на неї, не скажеш, що вона виживає: паше як кінь, важко заробляючи гроші, виснажена господарством, чоловіком, дітьми. Не скажеш, що вона втомилася (знесилилась), роблячи ремонт або лагодити дачу.

Навіть коли її навантаження дуже високе, вона знаходить час, щоб відновитися і добре виглядати. Вона не розігрує з себе жeртву. Вона знає, що обставини складні не самі по собі, а в силу її ставлення до них.

Самотність для Справжньої Жінки – це подарунок. Свої періоди самотності, якщо вони є, Справжня Жінка цінує і любить. Вона не прагне втягнути в своє життя випадкових знайомих або чоловіків, аби не залишатися наодинці з собою. Бути наодинці з собою – це благо.

Самотність ніяк не пов’язана для неї з неповноцінністю і ніяк не характеризує її. Самотність – це найкращий час для того, щоб відновитися, наповнити своє життя спокоєм і глибиною. Вона настільки цікава сама собі, що користується своєю самотністю з насолодою.

Справжня Жінка любить свій вік завжди. Вона живе в своєму теперішньому, реальному віці, приймаючи його і користуючись усіма його перевагами. Вона не розповідає собі історій про те, що в цьому віці «вже пізно» або «ще рано». Справжня Жінка знає, що ця філософія – виправдання для тих, хто використовує вік як прикриття своїх страхів або заборон.

Справжній Жінці можна все в будь-якому віці. Вона користується кожним своїм віком на сто відсотків, а тому у неї немає жалю про те, що вона чогось не встигла. Це не означає, що вона не доглядає за собою і не прагне виглядати добре. Просто вона не омолоджується, не вдає з себе ту, якою була двадцять років тому. У кожному віці є і краса, і сeксyальність, і чарівність.

Автор – Юлія Свияш

You cannot copy content of this page