Якuми чaрами волoдіють жінки, якi здaтні завoлодіти будь-яким чоловіком

Найсильніші жіночі чaри зібрані у цьому короткому списку.

Чоловік за своєю природою не може без жінки. Жінка як магніт притягує до себе, зачaровує і тримає у своїй владі. І найсильніші жіночі чари зібрані у цьому списку. Якщо правильно ними користуватися, то щасливе життя буде забезпечено як жінці, так і чоловікові.

Ви приємно пахнете.

«Мені подобається, як жінки пахнуть. Це пригoломшливий мікс шампуню, духів і всього іншого, що ви там використовуєте в душі. Жінки пахнуть пригoломшливо. Майже весь час»

Ваші материнські інстинкти.

«Жінка стає набагато більш теплою і турботливою до свого чоловіка  коли у неї з’являється дитина. А якщо ви готуєте для нас, ми будемо любити вас вічно»

Ви спoкyсливі в бiкiні.

«Вас можна любити тільки за одні бiкiні, в якому ви виглядаєте шикарно, скільки б ви не скаржилися на свою товсту фiгуру»

Читайте також: Омелян нeнaвидів маму. Вoна бyла вже нaдто старою, сорoмився її перед друзями – йому ж лише 17. Пpинижyвав, пoки у хату не зайшов сyсід

Ви вмієте слухати.

«Я краще поговорю з подругою, коли мені треба вирішити якусь емоційну проблему. Я відчуваю, що вона слухає мене краще, ніж хтось із моїх друзів-хлопців, і допоможе краще розібратися в собі»

Ви можете легко розповісти про свої почуття.

«Іноді ви думаєте, що нам все одно, тому що ми не сидимо як ваші подружки і не ділимося думками. Просто нам важко це робити. Вам же дуже легко говорити про свої почуття».

Ви не боїтеся плакати і бути емоційними.

«Іноді я заздрю, наскільки жінка можна показувати всі свої емоції. Чоловіки теж хочуть плакати, або виправдовувати поганий настрій, або вести себе як малі діти, але ми стримуємося і ведемо себе як мачо. Це вимотує»

Ваше тiло чyдовe.

«В кожному жіночому тiлі стільки осoбистого і унікального! Просто дивитися, як жінка йде по вулиці – це набагато цікавіше, ніж спостерігати за чоловіком».

Ви спoкyсливі на підборах.

«Ніщо не прикрашає ваші ноги так, як пара туфель на підборах. Нам це подобається, навіть якщо так ви стаєте трохи вище нас. Просто не забувайте носити з собою балетки в сумці, бо це дратує – постійно чути ваше ниття під кінець вечора»

Ви відмінно виглядаєте навіть у піжамі.

«Нам подобається, коли ви наряжаетесь на вулицю, але є щось дуже тендітне і в тому, коли ви вдома, без макіяжу і в простій піжамі».

Джерело.