fbpx

Яких чоловіків уникають жінки: 9 типів від яких тікають на край світу

Певна поведінка або риси характеру чоловіків можуть відлякувати і дратувати жінок. З ними жінки точно не хочуть мати діла.

Автор на порталі Thought Catalog Дасія Рікетса описує кілька типів чоловіків, яких уникають жінки.

Мамин синок

Багато жінок вважають, що якщо чоловік любить і поважає свою маму, так буде ставитися і до дружини. Але це не стосується тих випадків, коли чоловік за будь-якою порадою дзвонить мамі, якщо вона до сих пір оплачує його рахунки, якщо чоловік пропонує жінці порадитися з його матір’ю з різних питань.

“Хлопчик”

Жінок відштовхує, коли чоловік не може самостійно прийняти рішення, коли часто ображається через будь-яку дрібницю, приймає занадто близько до серця те, що жінка не згодна з його думкою. За чоловіка, який з будь-якого дрібного конфлікту влаштовує істерику, заміж виходити не хочуть.

Бодібілдер

Якщо людина стежить за фігурою – це добре. Однак, коли милування своїм тілом переходить в манію, чоловік не може прожити і кілька годин без Селфі в дзеркалі, а усі теми розмови зводяться до захоплення досягненнями в залі, то жінки не хочуть пов’язувати своє життя з такими чоловіками.

Невдаха

Жінки не поспішають виходити заміж за чоловіка, який не здатний прийти на допомогу, коли жінці це необхідно, за ледачого і того, хто живе за рахунок батьків, і не думає про майбутнє.

Читайте також: Перевірка на вірність дружини закінчилася риданням чоловіка

Неприступний

Це тип чоловіків, які ніколи не починають розмову, а якщо вже хтось запитає, то відповідають дуже коротко. Вони не сміються над будь-якою спробою пожартувати.

“Поганий хлопець”

Жінки сумніваються, чи варто заводити стосунки з чоловіком з кримінальним минулим, чоловіком, який може підняти руку на жінку, торгує нaркoтикaми або приймає сам.

Зрадник

Жінка може не знати напевно про те, що у її чоловіка є хтось на стороні. Але вона може здогадуватися. Певна поведінку може свідчити про зраду. Наприклад, коли він говорить по телефону і виходить в іншу кімнату, коли не хоче, щоб жінка йшла з ним на якусь вечірку, коли в його будинку або машині випадково валяються різні жіночі речі (косметика, аксесуари).

Чоловік, який постійно запитує

Жінкам приємно, коли чоловік цікавиться їх думкою, але коли він ставить питання про все і завжди, це відверто дратує. Наприклад, питання “Чи можна тебе поцілувати?”, “Тобі сподобалося?”, “Все нормально?” виводять жінок з себе.

Занадто владна людина

Чоловік, який хоче контролювати кожен крок жінки, відлякує її. У партнерів має бути особистий простір.

Джерело: 24 Канал

You cannot copy content of this page