fbpx

Яких фраз ніколи не можна говорити кожному зі знаків Зодіаку?

У відносинах з близькими, колегами і друзями дуже важливо знайти правильні слова. Бо часом ненавмисно кинута може буквально вивести людину з себе.

Іноді здавалося б невинна фраза може стати причиною для конфлікту або прихованої образи. І якщо вчасно не прояснити ситуацію відносини можуть бути зіпсовані надовго. До представника кожного знака Зодіаку потрібен свій підхід, який допоможе мінімізувати виникнення конфліктів.

Овен
Овни терпіти не можуть, коли їм вказують, що робити. І навіть вашу дружню пораду можуть сприйняти гостро. Тому спілкуючись з Овнами ретельно підбирайте інтонацію, щоб сказане вами не виглядало як пряма вказівка.

Телець
Тельці болісно сприймають критику того, що вважають своїм: будинок, речі, друга половинка. Сказати Тельцю про те, що вам щось не подобається в його оточенні – налаштувати його проти себе. Тому якщо критики не уникнути, акуратно підбирайте слова і підкреслюйте, що це лише ваша думка.

Близнюки
Близнюки неймовірно товариські і не дуже образливі. Єдине, що може їх серйозно зачепити, якщо вам нецікаво їх слухати і ви намагаєтеся змусити Близнюків замовкнути.

Рак
Раки не люблять підвищених тонів в розмові, а ще терпіти не можуть коли їм кажуть, щоб вони поквапились. Тому наберіться терпіння і витримки і намагайтеся не підганяти Рака, інакше конфлікту не уникнути.

Лев
Леви володіють хорошим почуттям гумору і не образяться, якщо ви пожартуйте на їх рахунок. Але лише в тому випадку, якщо ваші слова не стосуються їх зовнішнього вигляду. Вони досить упевнені в собі, щоб не переживати з цього приводу, але думка про вас у них змінитися не в кращий бік.

Діва
Дів дратує, якщо їм говорять, що їх думка помилкова. А ще якщо ставлять під сумнів, що вони зможуть досягти мети, особливо якщо вони вже довгий час до неї йдуть. Це може зруйнувати їхню мрію і налаштувати проти вас.

Терези
Терези терпіти не можуть, коли їм брешуть навіть у дрібницях. Вони знають, що досить довірливі і їх легко обдурити, і вважають, людей які намагаються скористатися цим дуже непорядними. Якщо ви не хочете зіпсувати з Терезами відносини – не допускайте навіть маленької брехні.

Скорпіони
Скорпіони не люблять пліток і обговорення людей за їх спиною. Особливо paнить Скорпіона, якщо такі розмови стосуються дорогих їм людей. Ще один спосіб посваритися зі Скорпіоном – це дорікнути йому в ревнощах.

Стрілець
Стрільці терпіти не можуть, коли їх порівнюють з кимось іншим, ставлять під сумнів їх унікальність. Щоб посваритися зі Стрільцем досить сказати йому, що він такий же як всі.

Козеріг
Навіть жартома не називайте Козерога ледачим, а вже тим більше всерйоз. Вони ставлять перед собою багато цілей і важко працюють, щоб їх досягти. При цьому як і всі інші люди не проти полінуватися, але вважають це страшним гріхом і втратою дорогоцінного часу, тому рідко дозволяють собі відпочивати.

Читайте також: Найбільш жіночні та привабливі по знаку Зодіаку, це ви?

Водолії
Водолії завжди готові до конструктивного діалогу і для того, щоб їх образити потрібно сильно постаратися. Єдине чого вони дійсно не переносять – це ігнорування їх близькою людиною, партнером. Вони готові вислухати і оскаржити будь-які ваші претензії, але абсолютно не можуть зрозуміти людей, які замикаються в собі і припиняють спілкування.

Риби
Риби терпіти не можуть коли їм роблять зауваження навіть найближчі люди. А особливо їх дратує, коли хтось починає мудрувати і говорити про те, в чому не розбирається. Це може привести їх у лють або змусити чказати годість.

Джерело.

You cannot copy content of this page