fbpx

Яких важливих помилок допускаються чоловіки та жінки, що їх шлюб йде на дно?

Отже, у шлюбі кохання закінчується чи тільки починається?

Про це розмова із тернопільським священиком, кандидатом богословських наук Євгеном Заплетнюком.

– У мене є давнє переконання, що тут треба говорити не про якійсь конкретні вчинки, які дратують партнера. Радше, я б говорив про загальну цілісність і духовне здоров’я людини.

До прикладу. Скажімо, чоловік працює над терміновим проектом, і реально не має часу зайнятися генеральним прибиранням, як цього вимагає дружина. Тут у подружжя є два варіанти. Можна або спокійно домовитися про час, коли буде можливість прибрати разом в інший день, або почати скандал, який немає сенсу сам по собі, бо чоловік все одно змушений доробити свою роботу.

Якщо дружина здорова, вона обов’язково знайде себе чим зайняти, не заважаючи та не дратуючи чоловіка. Цілком можливо, що так він швидше закінчить свою роботу, а вони зможуть разом повечеряти та подивитися фільм, і може ще й прогулятися вечірнім містом, тримаючись за руки.

Якщо ж дружина хвора, вона буде весь час, доки не піде спати, тероризувати свого чоловіка через те, що він неповноцінний, бо не може в потрібну їй хвилину кинути все й почати полірувати шафу чи викидати сміття. І тут, знову ж таки, слід чесно визнати: якщо тобі в цю хвилину важливіша блискуча шафа, а не добрі стосунки з чоловіком, – шафу ти любиш більше.

Звичайно, я привів не найкращий приклад, бо універсальних узагалі прикладів не існує.

Може бути історія протилежна: коли чоловік не бажає розуміти втомлену жінку, яка не встигає після роботи обслужити його величність, які теж прийшли додому з роботи, і тепер хочуть їсти.

При чому, їсти вони будуть не будь-що, але там «де багато м’яса», і «не те, що було вчора».

Справжня любов – жертовна. Якщо ти не готовий нічого робити для своєї обраниці – ти її не любиш. Все просто.

Читайте також: Священик розповів неймовірну історію, яка “взірвала” інтернет

За матеріалами видання “Про Те”

You cannot copy content of this page