Який сюрприз підготував 2017 рік в останні місяці кожному Знаку Зодіака

Стрілець
Ви заслуговуєте того, хто дивиться на вас і розуміє вас. Може бути, це відбудеться не до кінця року. Але не втрачайте надії, що це спрацює для вас.

Козеріг
Вам пощастило знайти любов у вашому житті. Той, хто здається грубим, дійсно любить вас усім своїм серцем. Ви повинні запитати себе, на що ви готові? Ці місяці покажуть, як ви проживете життя з цією людиною?

Овен
Половина вашого серця хоче відпустити людину, яку ви любите, інша половина не може. Коли ви дивитеся на те, як довго ви були в цьому, ви повинні бути розчаровані самим собою. Просто пам’ятайте, чого ви заслуговуєте, і все піде на краще.

Рак
Як ви пережили те, що здається гіршим у вашому житті до цих пір? Але все буде краще. Просто тримайтеся.

Читайте також: Найсильніший дyхом знак Зодіаку, який ніколи не “розпускає соплі”

Лев
Ви тікаєте від відносин і прихильностей будь-якого роду. Знайомства. Ви ненавидите їх. Відносини. Ви не хочете мати з ними нічого спільного. 2017 – це просто розмиття невизначеності, і вам цікаво, як ви робили одне і те ж щодня і не зійшли з розуму або не вбuли когось. Чекайте, і любов прийде в життя.

Діва
Ви зробили величезний крок у своїй кар’єрі. Що стосується кохання, ви пожeртвували багато чим для цієї людини. Пам’ятайте свою цінність, і інші місяці року здадуться більш достойним для життя.

Телець
Може бути, ви трохи збентежені останнім часом. Ви не знаєте правильний шлях. Все в порядку в тому, щоб бути збентеженим і невпевненим. Дотримуйтесь цієї невизначеності. Але не допускайте страху невдачі. Наступні три місяці вашому житті не будуть кращими.

Близнюки
Протягом більшої частини 2017 року ваше життя було трохи скелясту. Кар’єра змінюється. Зміни стосунків. Життєві зміни, які ви занадто боялися зробити. Всі ці вибори так само страшно, як і вони, будуть окупатися для вас. І, можливо, ви не знайдете відносин, але ви знайдете себе знову.

Читайте також: Найбільші крoвoпивці за знаком Зодіаку: найнебезпечніші чоловіки

Водолій
У найближчі кілька місяців до кінця року ваше минуле буде повертатися, щоб переслідувати вас. І хоча ви змінилися, і дозріли, вони дивляться на вас і думають про все, що ви зробили неправильно. Не дозволяйте чужій думці дозволити минулого диктувати вам сьогодення.

Риби
Ви, нарешті, збираєтеся відпустити минуле і знайти кохання, яке заслуговуєте. Але будьте обережні, коли це станеться, тому що, коли люди починають бачити вас щасливими і успішними, вони або намагаються вас збити, або кожен привид намагається повернутися з вашого минулого.

Терези
У вас живa рaна, але за ці місяці є час, щоб її залікувати. І тільки коли ви думаєте, що досягли прогресу, падаєте на кілька сходинок назад. Все в порядку в тому, щоб відчувати світ таким важким.

Скорпіон
Ви – той, хто завжди був мудрий. Ви бачите речі по-іншому, ніж кожен ваш ровесник. Ви завжди були самотнім вовком і фокусувалися на своїх цілях. Але незабаром ви будете долати шлях з кимось іншим, хто з’явиться у вашому житті.

Джерело.