Яким буде 2020 рік за слов’янським календарем і що він принесе кожному з нас

Прийдешній 2020 рік, а вірніше літо 7528, пройде під Знаком Павука. Останній раз такий рік Павука був в 2004, а наступний буде тільки в 2036. У нього є свої особливості, про які важливо знати заздалегідь, щоб легше подолати всі перешкоди на своєму шляху.

Щоб ознайомитися з характеристиками людей, народжених в різні роки, а також з характеристиками відповідних періодів, ознайомтеся зі слов’янським календарем. Джерело

Загальна характеристика і настрій у 2020 році

Це буде емоційний час, в який експерти радять діяти. Не сидіть на місці, не чекайте дива, тому що воно не прийде без руху назустріч. Головний девіз цього часу: «Під лежачий камінь вода не тече».

Все, чого ви хочете досягти, саме по собі не трапиться. Доведеться докласти зусиль, стати більш активними, динамічними, іноді навіть ризикувати і чимось жepтвувати, довіряти тим, кому вірити не дуже-то хочеться. Також бажано пробачити кривдників, але враховувати, що навіть в зрозумілій речі або подію може ховатися підступ.

Це час подорожей, фізичної активності та турботи про своє здоров’я, про здоров’я своїх дітей, батьків, другої половинки.

Фінанси, справи і робота в рік Павука

У фінансовому плані рік обіцяє бути досить сприятливим. Багатьох з нас очікує підвищення, успіх в пошуку нової роботи, нового джерела доходів. Це час ідеально підходить для здійснення грандіозних покупок.

Крім роботи потрібно вміти і відпочивати, тому постарайтеся якомога раніше запланувати відпочинок. Не скупіться на путівки в інші країни, не розмінюйтеся на дрібниці. У 2020 році від відпочинку у вас повинні залишитися найтепліші спогади.

Негативно позначиться на удачі жадібність в будь-якому її прояві. Намагайтеся ділитися з оточуючими всіма благами, включаючи час. Допомагайте близьким і друзям, щоб вони потім допомагали вам у відповідь. У рік Павука добро не забувається.

Експерти радять в 2020 році доводити всі свої справи до кінця. Якщо на шляху зустрінуться якісь труднощі, то це не повинно лякати вас. Чим більше буде проблем, тим сильніше це повинно вас мотивувати. Найщасливішими людьми в рік Павука стануть представники професій, які пов’язані з постійними роз’їздами, з фізичною активністю, наприклад спортсмени або водії.

Кохання і стосунки в 2020 році

Рік Павука ідеально підходить для початку нових стосунків, для нових знайомств і яскравих емоцій. Також в цей час можна планувати весілля, знайомитися з батьками другої половинки, починати спільне життя в цивільному шлюбі.

При виборі супутника життя варто звертатися за допомогою до інтуїції. Шосте чуття вас точно не обдурить в скрутну хвилину, коли емоції говорять одне, близькі радять друге, а ви сподіваєтеся на третє.

Читайте також: Гороскоп на 2020 рік для кожного знака Зодіаку: Наступний рік для когось принесе труднощі і випробування, а для інших – нове кохання

У відносинах з людьми може заважати загострена заздрість. Це великий мінус року Павука, адже заздрість відторгає людей і відштовхує їх любов, не дозволяючи людині налаштовуватися на позитивний лад.

У 2020 році ви зможете зрозуміти, хто є для вас справжнім другом, хто лише прикидається хорошим товаришем, а хто і зовсім ворог номер один. Людям властиво показувати своє справжнє обличчя, що можна розцінити по-різному, але в кінцевому підсумку це буде плюсом.