Яким буде 2021 рік Бика для кожного зі знаків Зодіаку і які сюрпризи принесе. Прогноз астрологів

Овен

Овнам в рік Бика слід зменшити свою агресію. Намагайтеся не вступати в конфлікти і тримайте негатив при собі. Цей рік буде вкрай важким для тих, хто не зможе впоратися з емоціями і імпульсивністю.

Тілець

Якщо не падати духом, то 2021 рік для Тельців буде досить сприятливим і стабільним. Тельцям варто шукати опору в інших людях. Вона стане дуже корисною на початку цього непростого року і влітку – в період спалаху негативної енергії зірок.

Близнюки

Близнюкам в рік Бика варто бути готовими до різних несподіванок. Починаючи з середини літа на зміну нервозності прийдуть спокій і розміреність. Другу половину року можна присвятити пошукам другої половинки.

Рак

У 2021 році зірки радять Ракам виправити помилки минулого. Ретельно обмірковуйте всі важливі рішення, інакше удача може відвернутися від вас. Перші місяці краще присвячувати виключно сім’ї і другій половинці.

Лев

У Левів в 2021 році очікуються досить вдалі ділові та особисті поїздки. Зміна обстановки прекрасно позначиться на удачі і настрої. В кінці року можливі негаразди на фінансовому терені, але Леви входять в список найсильніших знаків Зодіаку, так що їм все по плечу.

Діва

Для Дів рік білого бика виявиться дуже мінливим. Енергетика зірок і планет буде змінюватися непередбачуваним чином, особливо з лютого по квітень і в липні. Рік відмінно підходить для далеких поїздок, спілкування з близькими, нових знайомств.

Терези

Терезам варто почистити своє оточення від токсичних людей. В цілому цей час буде досить непростим, так що астрологи радять покладатися лише на власний досвід. З фінансової точки зору рік буде досить продуктивним. Терезам можна здійснювати дорогі придбання. За бажання можна змінити роботу, відкрити новий бізнес.

Скорпіон

Скорпіони – одні з найстійкіших людей. Вони прекрасно адаптуються до труднощів і переживають будь-які проблеми з найменшими втратами. У Скорпіонів все вдасться, якщо вони очистять свої думки від негативу і почнуть мислити в позитивному ключі.

Стрілець

У Стрільців в 2021 році може з’явитися не властива їм проблема — апатія, смуток і негативний настрій. Астрологи радять Стрільцям більше часу присвячувати спілкуванню з близькими, вчасно відпочивати і не перевантажувати себе турботами. В кінці року цих людей чекає великий енергетичний сплеск. Потрібно направляти свої сили в правильне русло.

Козеріг

Козерогам в цьому році варто проаналізувати своє минуле: можливо, ви зі своєї вини втратили важливу для вас людину. Астрологи радять використовувати будь-який шанс для примирення і пошуку компромісів. А ось кризові ситуації на роботі потрібно вирішувати швидко і без зволікання.

Водолій

Для Водоліїв в рік Бика найважливішою стане сфера грошей і роботи. Це буде вдалий рік для творчих людей, а також для Водоліїв, які постійно знаходяться в русі. На початку року можливі спалахи поганого настрою, але з ними Водоліям буде дуже легко впоратися.

Риби

Рибам у 2021 році варто позбутися від образ і перестати злитися. Важливо забути негативне минуле, сфокусуватися на чомусь хорошому і приємному. Постарайтеся спокійно сприймати свої зміни настрою і налаштуватися на позитив.