fbpx

Яким буде 2022 рік для різних знаків Зодіаку та які сюрпризи готує

2022 рік для деяких з нас буде рядовим і непримітним, але для багатьох він виявиться доленосним та повним можливостей. Астрологи розповіли, яким він стане для кожного із знаків Зодіаку.

У 2022 році відкриються ідеальні можливості для тих, хто шукає своє місце у цьому світі та намагається розвинути в собі щось нове.

Овен

Для Овнів цей рік виявиться складним, але продуктивним. Їм варто почати працювати над своєю лінню. Необхідно переборювати себе, щоб працювати трохи довше, ніж хочеться, і це вимагатиме багато сил.

Зірки і планети в ці дванадцять місяців постійно змінюватимуть своє положення, але в більшості випадків воно буде як мінімум не небезпечним. Овнам відкриються нові двері у сфері фінансів та у коханні. Потрібно користуватися цим дуже часто.

Телець

У Тельців у 2022 році очікуються деякі труднощі з мотивацією. Рік Тигра виявиться для Тельців часом глобального перезавантаження. Відбудеться безліч дуже важливих і серйозних змін, багато з яких виявляться раптовими. Життя людей цього знаку зміниться, хочуть вони того чи ні. Доведеться бути напоготові кожен божий день, щоб не пропустити щось приємне та важливе.

Близнюки

Близнюкам у 2022 році, ймовірно, доведеться більше подорожувати, залишати рідні стіни, переїжджати. Це чудово позначається на енергетиці, але може вимотувати фізично. Потрібно знаходити час для відпочинку та зміни обстановки – іноді міняти дорогу на теплий домашній плед.

2022 вимагатиме від Близнюків та їх вчинків доцільності та обґрунтованості. Ризики та авантюри точно ні до чого — від них будуть проблеми.

Рак

Раків на початку 2022 року можуть спіткати деякі неприємні події, але астрологи радять їм позбутися скарг на життя і долю, адже вони переналаштовують свідомість на негатив. Планети та зірки у ці дванадцять місяців вимагатимуть від Раків, щоб вони діяли у звичному для них ритмі. Поспіх на рік Тигра не в ціні. Також нічні світила хочуть, щоб Раки економили більше часу, а не грошей, хоч і марні фінансові витрати теж не обійдуться без наслідків. Словом, треба бути обережнішим, щоб не втратити те, чого вже вдалося досягти.

Лев

Левам 2022 принесе безліч неприємних зустрічей з негативними людьми. Щоб такі зустрічі завдавали мінімальної кількості шкоди, потрібно періодично робити енергетичне чищення. Астрологи провели аналіз транзиту планет та їхнього ретроградного руху та дійшли висновку про те, що цього року для Лева можуть відкритися любовні трикутники. Вони можуть захопитися іншим людиною чи зловити на зраді другу половинку. Є й хороші новини — ті, хто перебуває у здорових стосунках, із такою проблемою не зіштовхнуться.

Діва

У Дів очікується динамічний та непередбачуваний рік. Астрологи наполегливо радять людям цього знаки позбутися ілюзій. Настав час перестати приймати бажане за дійсне. Потрібно стати реалістами. У спілкуванні з оточуючими людьми краще виявляти більше тактовності. Особливо це стосується недругів та ворогів. Не потрібно підтримувати їхнє бажання вивести конфлікт на новий рівень. Нічні світила допоможуть у 2022 році закопати сокиру війни.

Терези

У 2022 році багато мрій Терезів стануть реальністю. Також корисно буде прислухатися до порад оточуючих людей, вдумливо та обережно приймати доленосні рішення. Планети зроблять рік Тигра часом нових можливостей для людей цього знаку Зодіаку. Потрібно прагнути до цілей та мрій, руйнуючи сумніви. Дуже важливо спробувати те, що хоче серце, щоб потім не довелося шкодувати про те, що можливість, що представилася в минулому, не була використана.

Скорпіон

Найчастіше удачу відштовхують наші власні думки. У Скорпіонів ці дванадцять місяців відбуватиметься саме це. Астрологи наполегливо рекомендують представникам цього знаку якомога рідше займатися самоаналізом та самокопанням. Будуть періоди, коли потрібно натиснути на гальмо і відпочити, наприклад, на початку літа. Найсприятливіший період року — лютий, березень та квітень. У цей час треба діяти, але не впадати у крайнощі. Експерти радять у гонитві за грошима не забувати про кохання та навпаки.

Стрілець

Перша половина року буде ідеальним часом для роботи над собою. Стрільцям варто сфокусуватися на позбавленні шкідливих звичок, що заважають ставати щасливими. Друга половина року стане сприятливим відрізком для спроб стати кращим, успішнішим. Можна змінювати стиль, зачіску, оновлювати гардероб, робити дорогі покупки у сфері нерухомості. У другій половині року Стрільці можуть знайти другу половинку або завершити токсичні та виснажливі стосунки. Планети допоможуть їм позбутися купи поганих думок.

Козеріг

На початку року планети зроблять так, що у Козерогів загостряться їхні найгірші риси характеру. Астрологи радять у перші пару місяців стежити за своїми словами та вчинками, щоб не втратити авторитет та повагу оточуючих. Якщо не сумувати і боротися з нудьгою, все виходитиме. У другій половині року Козерогів можуть почати хвилювати питання, пов’язані з далеким майбутнім. Можна планувати справи, але краще не жити мріями та мріями.

Водолій

У Водоліїв наприкінці весни та на початку осені очікуються важкі періоди. Може початися чорна смуга. У 2022 році має розкритися тема партнерства. У сфері бізнесу та кар’єри потрібно працювати у команді. У коханні теж варто вдвох вирішувати усі проблеми. Водоліям не можна звалювати на себе надто багато проблем та обов’язків, інакше люди можуть почати цим користуватися. Дуже важливо, на думку астрологів, дивитися життя через призму оптимізму. Негаразди неминуче призводитимуть до перемог.

Риби

Риби в 2022 році можуть розпочати фінансовий хаос, якщо вони не почнуть уважно стежити за доходами і витратами. Вміння економити допоможе зробити ситуацію в цій сфері стабільнішою. Чого точно слід уникати Рибам у сфері кохання, то це критики на адресу другої половинки. Претензії краще пред’являти максимально гладко та обережно, щоб не спровокувати конфлікти. Кінець року стане часом позитивних змін.

You cannot copy content of this page