fbpx
Поради

Яким має бути гаманець, щоб він не тільки притягував гроші, але і примножував їх

Придбати гаманець, щоб він не тільки привертав гроші, але і примножував накопичення, насправді не так важко. Існує безліч методик по вибору правильного гаманця, які дозволять притягати гроші. Експерти пропонують познайомитися з народною мудрістю на цю тему, щоб при покупці нового гаманця не допустити помилки і не вибрати річ, яка не буде берегти зароблені гроші. Джерело

Прикмета свідчить, що вибирати новий гаманець потрібно на зростаючому Місяці, щоб фінанси пішли в ріст, причому найкраще відправлятися за покупкою в першій половині дня в середу або четвер.

Купувати гаманець варто з якісних матеріалів, щоб гроші полюбили свій «будинок». Вважається, що з бюджетних і зовсім дешевих виробів гроші будуть витікати, як з решета вода. Найкраще купувати гаманець у відомих магазинах, які гарантують якість і можуть похвалитися тим, що виріб прослужить не один рік.

«Грошовий» гаманець не повинен бути маленьким. Купюрам і дрібниці повинно бути привільно, тому звернути увагу найкраще на ті вироби, в яких гроші поміщаються без зусиль, з різними відділеннями, де купюри будуть зберігатися не в складеному вигляді і окремо від монет.

Гроші не переведуться, якщо вибрати гаманець з натуральних матеріалів: шкіри або замші. Статусна річ не тільки стане ознакою стабільності, але і додасть впевненості, а значить, буде залучати фінанси в життя. Дешеві тканинні зразки будуть перешкоджати енергетичним потокам і можуть запросто заблокувати фінансові канали.

Звернути увагу варто і на колір виробу. Однак і тут є свої нюанси. Так, в червоному гаманці гроші не будуть затримуватися, і такий аксесуар можна купувати тим, хто часто витрачає і не зберігає одні і ті ж купюри в гаманці.

У жовтому виробі гроші будуть зберігатися і примножуватися. Гаманець такого кольору підійде тим, хто планує кар’єрне зростання і не бажає зупинятися на досягнутому.

Багатство і процвітання приверне зелений гаманець, особливо якщо покласти в нього купюру схожого кольору і не витрачати її. Такий гаманець приверне господареві матеріальні блага, а також збереже його позитивний настрій і подбає про прекрасне самопочуття.

Читайте також: Відома астролог зробила фантастичний прогноз на лютий: місяць буде успішний, а для когось ще й грошовитий

Грошова енергія буде вільно циркулювати в гаманцях коричневого кольору. Відтінки цього кольору притягують позитивну фінансову енергетику і допомагають власнику збільшувати свої накопичення.

Вдалим буде і вибір чорного гаманця. Сувора класика допоможе грамотно розподіляти витрати і не витрачати накопичення на непотрібні речі. Цей колір не дарма асоціюється з постійністю і надійністю: такий гаманець буде вірно служити своєму господареві.

You cannot copy content of this page