fbpx

Відома астролог зробила фантастичний прогноз на лютий: місяць буде успішний, а для когось ще й грошовитий

Гороскоп на лютий 2020 року вказує на активність Юпітера, Нептуна і Меркурія. Ці планети стануть у пригоді тим, хто давно намагається підкорити якусь важливу мету. Перша і друга декади будуть фінансово продуктивні для багатьох Знаків Зодіаку: грошові питання будуть вирішуватися швидко і без зволікань.

Якщо раптом хтось із представників Зодіаку зважиться на відкриття своєї справи, кар’єрний прорив або зміну сфери діяльності, то для них настає найсприятливіший місяць. Головне – підтримувати себе в тонусі, витрачати енергію обдумано і пам’ятати, що далеко не всі цілі будуть здійсненні: деякі плани виявляться лише фантазіями, втілити в реальність які можна буде виключно при вдалому збігу обставин. Джерело

Овен

У представників цього Знака з’явиться багато нових планів; захочеться внести їх в свої розмірені будні і змінити багато аспектів свого ділового та особистого життя, а то і радикально все змінити. Однак велика ймовірність, що вже в середині лютого доведеться зіткнутися з суворою реальністю і відмовитися майже від усіх змін заради порятунку того, що вже є.

Астролог радить Овнам залишити до весни те, що явно не вдається реалізувати. Не варто уникати можливостей, але і брати на себе непосильні завдання, беззастережно розраховуючи на щасливий випадок, теж не потрібно.

Телець

В кінці зими Тельцям доведеться крутитися як білці в колесі: активно задовольняти свої амбіції, досягати поставлених цілей, розширювати авторитет і поле своєї діяльності. За словами астролога, у представників цього Знака зростуть повноваження і шанси на успіх в обраній справі, правда, і обов’язків додасться.

Можливе підвищення в посаді, відкриття свого бізнесу, зліт кар’єрними сходами. Йдучи до намічених цілей, Тельцям дуже важливо вчасно заповнювати енергетику і відпочивати, щоб витрачені зусилля не коштували їм занадто дорого.

Близнюки

Нептун втрутиться в справи Близнюків, від чого ті ризикують витратити майже весь лютий на реалізацію неконструктивних і свідомо провальних планів. Астролог радить прислухатися до тих, хто критикуватиме починання і відмовляти від донкіхотської діяльності. Самостійні рішення в цьому місяці можуть обернутися розчаруванням, серйозними грошовими збитками і втратою ділової репутації, причому відновити втрачене виявиться надзвичайно складно.

Рак

Активність Юпітера вказує на кардинальні зміни в житті Раків. Представники цього Знака можуть сміливо братися за втілення найсміливіших ідей. І навіть якщо якісь з цих планів будуть виглядати фантастичними, їх все одно вийде реалізувати, так як планета щастя буде на боці Раків.

Василина Володіна впевнена: обставини складуться магічним чином, і Ракам неймовірно пощастить. Очікуються винагороди за минулу роботу і вигідні пропозиції на майбутнє, але для цього потрібно зробити крок вперед і більше не озиратися назад.

Лев

Леви проведуть лютого за чуйним наглядом Юпітера і Марса. Підтримка планет у вигляді потужної енергетичної підживлення не раз виручить в цьому місяці. На порядку місяці – досягнення мети, проти якої яро виступали ті, хто вважає себе більш успішними і кваліфікованими.

Зірки радять закрити очі на громадську думку і піти проти більшості, щоб досягти бажаного і позбутися від стереотипів і установок, які заважають саморозвитку і реалізації амбітних ідей. Однак перевагу краще віддати якійсь одній меті: якщо викладатися на два фронти, є ризик сильно вимотатися.

Діва

Діви на початку лютого можуть зіткнутися з несподіваними і не дуже бажаними змінами, а події і люди будуть часто нагадувати про те, що вони комусь щось винні. Доведеться виконувати зобов’язання, які вже давно не мають до них ніякого відношення. Але не варто засмучуватися: успіх ближче, ніж здається. Після 13 лютого в сфері кар’єри і грошей очікується стрімкий прорив. Ті Діви, які подолають тимчасові труднощі, отримають можливість збільш доходи, успішно завершити найважчі справи і вийти на новий кар’єрний рівень.

Терези

Лютий стане для Терезів місяцем вражаючих успіхів і в роботі, і в особистому житті. Зірки вказують на позитивні зміни в першій половині лютого: з’являться нові цілі, корисні зв’язки, вийде грамотно розставити пріоритети і змінити своє ставлення до життя. А ось друга половина місяця принесе різкі перепади настрою, невизначеність в бажаннях, відчуття подвійності.

Але лютневий прогноз свідчить, що необхідно знайти точку опори – не можна зупинятися на півдорозі. Нереалізовані мети потягнуть вниз, і чаша ваг схилиться до невигідного варіанту.

Скорпіон

Представникам Скорпіона в цьому місяці допоможуть правильно і з розумом розставлені пріоритети. Зайнятися плануванням рекомендується відразу ж, в перші дні лютого. Активно розпочатий, місяць подарує нові можливості і перспективи, які вийде реалізувати вже в лютому-березні.

Також астролог радить свідомо себе в чомусь обмежити, щоб досягти амбітних цілей і довести свою перевагу оточуючим. Правда, велика небезпека, що бажане Скорпіони отримають, але їх успіх зіпсує відносини з людьми, з якими доводиться спілкуватися з обов’язку служби.

Стрілець

Стрільців чекає спокійний і вкрай вдалий місяць, пов’язаний з щасливими змінами в житті. Секретом успіху будуть несподівані рішення і нові підходи до повислих справ і старих проблем.

Правда, після 15 лютого біля Стрільців очікується легка особистісна криза, можливі смутні і дивні бажання, які можуть підштовхнути до неоднозначних рішень. З’явиться необхідність знайти себе, нового змісту життя і шляхи розвитку. Астролог радить складати списки і практикувати медитації: відповіді на важливі питання будуть десь поблизу.

Козеріг

У Козерогів імовірний занепад сил до кінця лютого: лютневі аспекти на небі змусять часто відчувати дискомфорт через необхідність чинити не так, як хочеться, погоджуватися з тим, що викликає подив.

Але не варто вдаватися до смутку: компроміси з оточуючими і смиренне ставлення до подій не пройдуть дарма і дозволять представникам цього Знака отримати те, на що вони давно націлені, стати успішніше, збільшити доходи і розширити власні горизонти. Тому астролог радить ставитися до всього простіше і не вимагати неможливого від оточуючих і від самих себе.

Читайте також: Дні сили у лютому: 5 найбільш сприятливих днів, в які удача буде сама йти до вас в руки

Водолій

У лютому мрії Водоліїв сподвигнуть їх на серйозні зміни в поточній реальності. Нові можливості обов’язково відкриються перед ними, але для цього рекомендується орієнтуватися на знаки, а також на свої бажання і амбіції, закриваючи очі на думки і потреби оточуючих.

При цьому зірки попереджають про труднощі, з якими можуть зіткнутися Водолії через те, що вони щось не врахують, залишать якісь підказки без уваги, в чомусь даремно покладуть на удачу. Неприємностей можна уникнути, якщо прораховувати ризики і менше орієнтуватися на чужі слова або власні ілюзії.

Риби

Риби ризикують провести майже весь лютий, віддаючись мріям і фантазіям, навіяним Нептуном. Через це на паузу можуть стати робочі обов’язки і адекватне сприйняття дійсності, що загрожує труднощами на роботі, міжособистісними конфліктами, а також починаннями, які з об’єктивних причин ніколи не будуть реалізовані.

Щоб не витрачати душевні сили, астролог пропонує Рибам з найперших чисел лютого мобілізуватися, припинити будувати ілюзії і сконцентруватися на тому, що дійсно має значення. Як тільки Риби спустяться з небес на землю, з’являться цілком реальні успіхи.

You cannot copy content of this page