fbpx

Є три дівчини з абсолютно різними характерами. Ось сиджу і думаю, кого ж вибрати. З кожною з них у мене зараз чисто дружні відносини. Але мені хочеться вже визначитися

Мені 29 років. Так сталося, що в юності мені не вдавалося ні з ким побудувати відносини. Причина напевно була в тому, що я був дуже сором’язливий і перебірливий. З ким попало не «спілкувався», скажімо так. А з тими, хто подобався, не вистачало сміливості поговорити. Минув час. Я подорослішав. Став самостійним. Відповідальним. І з дівчатами у мене справи пішли інакше. Тепер на мене багато хто звертає увагу з протилежної статі. І я з легкістю можу спілкуватися з усіма. Але тут виникла інша дилема. З причини своєї недосвідченості я не знаю, кого вибрати для подальшої побудови відносин. Є три дівчини. З абсолютно різними характерами.

Одну звуть Іра. У неї характер ще той (мені це подобається). Вона рішуча. Відкрита. Емоційна. Все, загалом, нормально у нас з нею, тільки є два великих мінуса. Вона любить дискотеки і багато хлопців навколо себе. Мене це бентежить. Дозволяє себе обіймати, кому попало, та й сама теж іноді проявляє ініціативу. Мені з нею цікаво, але ось це ось, мене не влаштовує. Як тільки у мене до неї виникають почуття, вона знаходить собі чергового залицяльника.

Інша дівчина – Маша. У неї інший характер. Вона добра, весела. Давно мені симпатизує. Спілкуємося ми з нею теж нормально. Часто жартуємо. Але у неї теж є свої недоліки. Вона чомусь постійно поводиться неадекватно в колі друзів і знайомих. Хоча в особистому спілкуванні цілком нормальна і стерпна. Я думаю, вона таким способом намагається привернути до себе увагу. Але коли я починаю теж висловлювати їй симпатію, у неї включається пафос і зарозумілість і вона починає вести себе, як вередлива дитина. То їй не подобається, це дратує, а це не так. Ображається через маленькі дрібниці. Чи не розмовляє зовсім. Та й до мене теж починає ставитися, скажімо так, недбало. Загалом, ось так у нас з нею.

Третя дівчина – Олеся. Дуже красива і симпатична. Наївна. Довірлива. Говорить багато. До мене ставиться по-особливому. Із розумінням. Мені це дуже подобається. У свою чергу я відповідаю їй тим же. Дбаю про неї, коли є така можливість. Поговорити з нею особливо цікаво. Так як немає ніяких табу і заборон. Але є один мінус. Мені з нею дуже нудно. Все у нас начебто ідеально. А ось іскринки цієї немає.

Ось сиджу і думаю, кого ж вибрати. З кожною з них у мене зараз чисто дружні відносини. Але мені хочеться вже визначитися. Так як пудрити мізки жодної з них я не хочу.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page