fbpx

Є у нас сусідка, тітка Маша. Їй 49 років, вона вдова. Чоловіка її і старшого сина не стало років 20 тому, вона залишилася з молодшою ​​дитиною. Так більше заміж не вийшла, виростила сина, він одружився, переїхав жити до дружини в сусіднє місто. А одного разу йому зателефонували сусіди. матір відвезли до лікарні

Тітка Маша – жінка видна, красива, молода, досить повна (вона говорить апетитна), сміхотлива. Довгий час працювала в школі бухгалтером, а потім різко поміняла заняття і влаштувалася в цілодобовий супермаркет адміністратором. За графіком працює в нічні зміни, її там дуже цінують і поважають.

Тітка Маша дуже доглянута і акуратна. Завжди з зачіскою, манікюром, в будинку – ідеальний порядок. Щосуботи – генеральне прибирання, з миттям вікон і вибиванням килимів.

Ось в одну з субот і відбулася ця подія.

Був морозний ранок, вночі випав свіжий сніжок і тітка Маша вирішила свій килим почистити. Витягла на вулицю, віником снігу накидала, стала змітати.

І раптом, як охне, присіла, від болю в животі аж скорчилась. Хто був поруч, кинулись до неї, а тітці зовсім погано, на коліна стала на цей килим і стогне.

Викликали швидку, приїхала швидко, відвезли. Сусіди килим дочистили, синові передзвонили, сказали, куди матір відвезли.

Через три години син прийшов до її дому, розгублений якийсь, ніби випив чи що. Стали розпитувати, що і як.

Він пом’явся, а потім і каже:

– Ну що, вітайте мене – братик народився. 2,5 кг, 49 см. Здоровий, тільки на місяць раніше терміну!

Всі очманіли!!!

Як?! Звідки? Від кого?!

Адже нікого у тітки Маші не було точно! І живота ніякого особливого не було. Та й вік – майже 50!

Загалом, новоспечений татусь знайшовся на наступний день, прямо у пологовому будинку, під вікнами.

Виявилося, охоронець з супермаркету, Федір. Вони на роботі полюбили одне одного, стали зустрічатися, але потайки – так тітка Маша захотіла.

Про її цікавий стан вони і не здогадувалися! Вона потім пояснила, що думала – це у неї якась вікова болячка в животі. Навіть боялася до лікаря йти, щоб в лікарню не відправили.

Ось і виносила хлопчиська, абсолютно без лікарського супроводу. Слава Богу, що все добре закінчилося!

Маму з хлопчиком виписали через тиждень. Назвали малюка Ванею.

Батьки його розписалися відразу, зробили навіть невеличке весілля для рідних і сусідів. Федір переїхав до тітки Маші. А у її сина через півтора місяці народилася дочка. Тепер дядя Ваня і племінниця Даша будуть рости разом.

You cannot copy content of this page