Є всього один тип жінок, яких хочуть всі одружені чоловіки: “Подумаєш, близькість стала рідшою – так кому вона взагалі потрібна? Баба з возу, кобилі легше”

Жінка, змучена роботою в офісі, дітьми, серіалами, відразу і не розуміє, що ж сталося. Подумаєш, любощі стали рідшими – так кому вони взагалі потрібні? Баба з возу, кобилі легше.

І будь ти сто тисяч разів стурбована важливістю таких стосунків, насправді тобі нічого і не потрібно – чим рідше, тим краще. І тут у вашому житті обов’язково з’являється вона – жінка в самому соку.

Вона розлучена і вільна. Посаду займає невиразну, але зарплати вистачає. Дитина підросла і постійно проводить час у дідуся з бабусею, так що ваш чоловік спочатку навіть не здогадується про її існування.

Вона не вимагає нічого, але готова дарувати чужому чоловіку радість.

Ні, найстрашніше, що вона старше вас. Ви-то боялися двадцятирічних, довгоногих німф, свіжих, як весняна квітка. Єлизавета Георгіївна не така, навіть колеги спілкуються з нею на «ви».

Яскрава, доглянута, самостійна, вона не вимагає нічого, просить не нищить нічними дзвінками чужого чоловіка. Але якщо у нього раптом з’являється час, вона переносить всі справи і з радістю зараз приймає його.

Приймає, ясна річ, не тільки вечерею. Ваш занудьгувавший чоловік втомився від дурної постільної акробатики, вичитаною вами в глянці, він хоче тепла, близькості тiл, а не «Кaмaсyтри». І Єлизавета Георгіївна це дає.

Після двох тижнів зустрічей ваш чоловік наважується поцілувати близьку йому людину. І з подивом виявляє, що Ліза не так проста – у неї iнтuмна стрижка. Вона не тільки доглянута зверху, але і стежить за тим, що внизу.

Чоловік на подив примітивна особа. Своєю прямотою, як звивина мамонта, логікою він починає розмірковувати, що їх ceкс був незапланований, а значить, Єлизавета Георгіївна доглянута так завжди. І тут його накривають ревнощі.

Ревнощі – найкращі ліки від нудьги. Вас він давно не ревнує, ви практично сестра, мати дітей, жінка-офіс і кулінар.

А ось Єлизавета – солодка жінка. Йому вона подобається, а раз так – за логікою щось! – Ліза подобається всім.

Про нудьгу давно не йдеться. Висолопивши язика, чолов’яга біжить туди, куди його не кличуть, але де завжди йому раді. Один такий ось так мало не пoтoнyв, влаштувавши рoзпyсту зі своєю Лізою на озері. Виїхали любити на природу одне одного, а автомобіль візьми і скотився з пагорба вниз прямо у воду.

Труднощі зближують. Труднощі в пошуках таємного місця зближують подвійно. Раптом сусіди солодкої жінки виявляться колегами його дружини? Раптом її двоюрідний брат помітить їх в ресторані? Раптом сусідка-подруга, що недавно одержала водійські права і автомобіль, побачить, як він цілyється в пробці? Раптом, раптом, раптом. Це «раптом» зближує.

Солодка жінка не поспішає. Та й куди їй, власне, поспішати? Вона методично, спокійно плете свою мережу інтриг, отримує задоволення від життя. Загалом, особливо не париться.

Легкість її буття приваблива. Подумаєш, у неї дитина – хіба це зупинить чоловіка, якому добре? І він починає палитися.

Всі ці пригоди на стороні рано чи пізно помісає дружина. Але робить, як завжди, дурні висновки. Намагаючись утримати чоловіка, вона псує все остаточно. Скандали, претензії, крики – хто в нинішньому світі буде терпіти все це?

І ось ближче до тридцяти ти вільна. Штамп і свідоцтво про розлучення, аліменти, і ти – одна. Посиденьки з подругами виявляються не такими і привабливими, як здавалося раніше, дитина вимагає багато уваги.

Але час все лікує. Ось і дитя можна спихнути батькам, і повалятися у ванні годинки дві, і виспатися, і не готувати вечерю. Ти починаєш стежити за собою, не пред’являти претензій, не прагнути звити і облаштувати гніздо. Ти робиш те, що хочеш сама.

А потім ти зустрічаєш його – чужого чоловіка, для якого ти – та сама солодка жінка, яка забрала твого.

Читайте також: У церкві хрестили немовля, а воно весь час невпинно плакало і противилось. Мама не витримала і підійшла до священика, за мить плакала уже вона

Ти не напружуєш його – він все одно не твій, не вимагаєш, не просиш і цілком можеш прожити одна. Тобі добре з ним, а йому зовсім не нудно з тобою, і навіть та сама пocтільна aкрoбaтика, яку ти розуміла як ceкс, приймає інші форми – близькість, яка потрібна і приємна обом.

Можливо, якщо він піде з сім’ї, ти приймеш його – а чому б і ні? Адже вам удвох так затишно. Не те, що йому з дружиною, а тобі з колишнім чоловіком.

Лена Миро