fbpx
Життя

Єдиному синові, який трохи лінивий, Ліда купила шикарну квартиру та машину. Ліда майже 10 років як розлучилися та під розписку гроші дала на рік колишньому

Ліда майже 10 років як розлучилися. Та ця жінка дивує своєю щедрістю усіх рідних та близьких людей. При високій посаді і такій же зарплаті вона багато могла б собі дозволити. Але каже, що знаходить задоволення не в матеріальному, їй багато не потрібно. Їй  подобається робити щось приємне для інших.

Єдиному синові, який трохи лінивий, Ліда купила шикарну квартиру та машину. Без проблем віддає ключі від дачі, коли син вирішує там відпочити з дружиною та дітьми. У неї щира душа та добрий характер.

Сама молода бабуся дуже любить онуків, постійно горнеться до них. Ліда в усьому їм допомагає: оплачує приватний дитсадок, гуртки і секції, поїздки на море. По можливості відпочиває разом з онуками, даючи вільний час дітям, щоб вони могли відпочити теж. І до невістки відноситься гарно. Не подобається тільки, що вона не працює. Ліда вважає, що кожна людина повинна працювати на благо сім’ї, вона сама дуже працьовита жінка.

Прийшов в черговий раз до Ліди колишній чоловік грошей просити. Не повірите, не вистачає на перший внесок на квартиру в кредит. На його весілля шикарне, коли він одружився вдруге, коли залишив Ліду, всі заощадження пішли. Нова дружина, набагато молодша за Ліду і його колишнього чоловіка з запитами великими виявилася. А позичити гроші колишньому чоловікові Ліди нема в кого. Ліда пошкодувала його, спочатку говорила, що він зробив велику помилку, коли одружився з молодою жінкою. Але все ж позичила гроші, які на відпочинок з онуками за рік відкладала. На дачі все літо просиділи. Під розписку Ліда гроші дала на рік. Чоловік колишній щасливий пішов.

А через тиждень зі своїм другом знову до неї прийшов колишній чоловік, приніс квіти, дякував за все. Добре посиділи. Довелося Ліді розвозити їх вночі.

Ще через тиждень знову колишній чоловік з букетом троянд прямо на роботу до Ліди з’явився. Подякувати зновуз, пробачення знову-таки за все попросити і ще дещо попросив: влаштувати нову дружину на роботу. У Ліди ж багато можливостей. А молода дружина колишнього чоловіка кар’єру хоче робити хорошу, про дітей чути не хоче. Чоловіка просить шукати роботу для неї: щоб в офісі, зі зручним графіком, гарною зарплатою і перспективами.

Тепер Ліда усіх своїх знайомих обдзвонює: «Не можу, – каже, – відмовити рідній людині. І так на старості років собі турбот нажив: кредит, дружину молоду. Хоч якось йому допоможу. Шкода мені його.»

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page