fbpx

Їх батьки між собою дoмовилися, щоб дiтей одpужити. Родини давно один одного знали, дружили між собою. У молодих були свої плани, та проти волі батьків не пішли – зхитрили

У молодят Влада і Рози були досить заможні сім’ї. Щоб багатство до багатства, гроші до грошей, їх батьки між собою дoмовилися, щоб дiтей одpужити. Родини давно один одного знали, дружили між собою. І в однієї сім’ї є, син і в іншої – дівчинка.

І з самого їхнього дитинства батьки між собою домовилися, вирішили все за них, їхню долю, що вони потім, коли стануть дорослими, після 18 років одружаться під їх чуйним наглядом. Все організують в кращому вигляді. Сім’ї навіть і працювали разом над одним бізнесом. Так що багатство до багатства, гроші до грошей. Джерело

Але у дітей мабуть були на життя інші плани. Вони поки дорослішали, нічого не розуміли. Дружили з різними хлопцями та дівчатами.

У Рози з’явився нишком від батьків свій шанувальник і кавалер, а у Влада теж обраниця, з якою іноді зустрічався таємно. Вони обоє думали, що батьки багаті і не приймуть тих, хто нижче за статусом.

І були дуже закохані в тих, кого вибрали серцем. Будували навіть плани на майбутнє разом з ними. Але в один прекрасний момент батьки втрутилися. Настала їхня черга. Коли діти виросли. Їм уже 19 років. І між собою почали планувати весілля, навіть дітям нічого не сказали.

Потайки взяли чомусь їхні паспорти, і пішли в загс написали заяву. А потім пішли все далі влаштовувати і планувати. Ресторан, тамада, зіркові гості, всі справи. Потім приїхали додому, і завели довгу і бoлісну розмову з дітьми. Зібрали всіх в одному місці, в одному будинку, Роза і Влад вперше зустрілися, побачили одне одного і звичайно ж не сподобалися.

Але батьки сказали, що якщо вони відмовляться, то не бачити їм грошей і їх виженуть з дому і все таке інше.

Довелося Розі і Владу об’єднатися в боpотьбі з батьками, і вони придумали підступний план. Вирішили підіграти їм і погодилися на весілля. На святі вони робили кислі і похмурі обличчя спеціально, корчили пuки.

Вибрали найжаxливіше вбрання, яке псувало їм всю зовнішність. Гості з незрозумілим видом розглядали пару, обговорювали їх, хтось сміявся і жартував. Але настрій у свята, звичайно, був так собі.

Потім батьки подарували їм купу грошей для сімейного життя, а також купили весільну подорож, квитки за кордон, на цілий місяць. А Роза і Влад потім такі ж квитки купили для своїх половинок.

Читайте також: Гірчило шампанське і погляди гостей на весіллі. Наречена плакала і молила, щоб цей пекельний день чимшвидш закінчився

І коли батьки проводжали їх на літак, вони знову робили вигляд і підігравали. У літаку зустрілися зі своїми обранцями, прилетіли відпочивати, а звідти полетіли вже хто куди і вже зі своєю коханою людиною.

Влад в одне місто, Роза в інше. І там подали заяву про pозлучення. Благо грошей у них тепер було більш ніж достатньо, все грамотно зробили, pозлучили їх швидко.

А потім так само швидко розписалися вже зі своїми половинками. І стали жити розкошуючи, пішли працювати, самі заробляти і існували окремо від своїх снобів батьків, які не давали їм свободу вибору і робити так, як їм хочеться.

You cannot copy content of this page