Важко знайти підхід до цього знаку, які закриваються від людей і приховують свої справжні емоції, але працювати з ними легко, вони знавці своєї справи

Овен

Непрості особистості, яких дуже важко зрозуміти. Вони самі часом не можуть в собі розібратися і за допомогою в розплутуванні власних розумових лабіринтів звертаються до близького оточення. Люди в недорозумінні від їх подвійності. Дуже важко доводиться партнерам Овнів.

При розпалі пристрастей представники цього знаку пірнають на дно до кращих часів, уникаючи вирішення питань, але спливають вони несподівано, приголомшуючи партнера сплеском своїх емоцій. При своїй м’якості Овни бувають навіть неетичними. Себе люблять і плекають, а по відношенню до людей чинять несправедливо.

Рак

Дві сторони, що живуть в Раках часто не можуть досягти гармонії між собою. Вони не особливо поспішають зближуватися з людьми, та ретельно відсівають тих, в кого знайшли удавання, нещирість, брехливість і безвідповідальність.

З незацікавленими в спілкуванні представниками важко знайти спільну мову. Ті, кого візьмуть вони, відзначають, що їх пов’язують хороші відносини. Для неприйнятих людей вони залишаються невирішеним ребусом. Деяких відлякує зарозумілість, скритність і нелюдимість Раків.

Стрілець

Себе не розуміє і на оточуючих байдуже. Тут в собі б розібратися, не до людей. Проте не дозволяючи лізти до себе, Стрільці самі  аналізують свої дії. Сильні переживання і депресія для них не в новинку.

Важко знайти підхід до цього знаку, які закриваються від людей і приховують свої справжні емоції. Ті, хто ризикне зазирнути в їх душу, чекає хвиля невдоволення. Вони довгий час можуть провести в стадії невизначеності. Але працювати з ними легко, вони знавці своєї справи.

Фото спеціально для Osoblyva.com