fbpx
Гороскоп

Їх краще не дратувати і взагалі триматися від них подалі: найбільш злі знаки Зодіаку

Овен

Овни енергійні і поривчасті, а коли розлютяться – можуть почати трощити все навколо. Це бажання записано у представників знаку на підсвідомості, але зазвичай справа не йде далі гучних криків і биття посуду. Овнам потрібно випустити в пар, а близьким людям в такі моменти краще просто відійти в бік.

Рак

Зазвичай спокійні і стримані Раки мають репутацію найнебезпечніших знаків Зодіаку. Вся справа в тому, що за їх чутливістю ховається котел киплячих емоцій. Вийшовши з себе, вони часто діють нерозважно, а їх слова сильно ранять оточуючих.

Діва

Діва може обдурити своїм благочестивим виглядом і намагається виглядати святенником в очах оточуючих. Але насправді це геніальний планувальник і аналітик. Діва все робить обдумано, тому розроблений план помсти завжди вдарить в потрібну точку.

Стрілець

Стрільців часто вважають небезпечними через їх темперамент. Хоча добряк-Стрілець рідко виходить з себе, в такі моменти краще не потрапляти йому під гарячу руку. Як хороші психологи, вони прекрасно знають, які больові точки потрібно зачепити, щоб розчавити опонента.

Козеріг

Козероги перетворюються в найнебезпечніший знак зодіаку, коли змушені відстоювати свою правоту або інтереси. Це відмінний стратег, який здатний придумати ідеальний план морального знищення ворога. Кращий вихід – зникнути на час із зони його уваги і почекати, поки він переключиться на щось інше.

You cannot copy content of this page