Їх краще не зачіпати: 4 найбільш скандальні знаки Зодіаку

Є люди, яких краще не зачіпати, так як вони відразу ж дадуть вам відсіч. Під «роздачу» імпульсивної людини можна потрапити навіть без видимих причин і не встигнете ви схаменеться, як будете публічно вилаяла або висміяні. З якими знаками Зодіаку краще не вступати в конфлікт розкажуть зірки. Джерело

4-е місце: Діва

У образу себе Діви не дають. При цьому скандалять у характерній тільки для них манері. Роблять вони це так ніби скандал був внесений в їх розклад. Якщо їх, наприклад, штовхнуть на вулиці, вони чітко і аргументовано розкажуть чому так не можна чинити і яким чином можна загладити провину.

3-e місце: Скорпіон

Яскраві та харизматичні Скорпіони навіть скандалять красиво. Вони роблять це так, як ніби-то розігрують драматичну сценку, за яку планують отримати премію «Оскар». Крім того, для скандалу Скорпіонам потрібен відповідний привід. На порожньому місці вони скандалити не будуть. Вони можуть довести оточуючих до тремтіння, при цьому самі не грузнучи в скандалі, і, немов спостерігаючи його з боку.

2-е місце: Овен

Свариться з Овном собі дорожче. На лобі у представників цього знака цілком можна було б зробити напис: «Не лізь уb’є». Овен заводиться з пів обороту і в суперечках завжди йде до кінця. Але діє він так не зі зла. Справа в тому, що ним керує войовнича планета Марс, яка робить його таким запальним та імпульсивним. Не випробовуйте терпіння Овна, у нього його немає.

Читайте також: Раз в тиждень я приїжджала до колишньої невістки і доповідала останні новини. Та зустрічала мене обіймами і з нетерпінням чекала. А я продовжувала псувати життя синові

1-е місце: Стрілець

Пам’ятайте як говорив герой одного культового фільму: «Я б’юcя просто тому, що я б’юcя»? Це про Стрільців. Їм абсолютно не потрібен привід, щоб вплутатися в бійку або влаштувати скандал. Вони спалахують, як сірник і готові висловити кривдникові все в очі, абсолютно не замислюючись про доцільність сварки і почуття оточуючих.

Про те, що дратує Стрільця повинні знати всi, щоб більше не дозволяти по відношенню до нього неналежних вчинків. Правда потрібно віддати їм належне, що охолонуть вони зазвичай також швидко і не приховують образу.