fbpx

Їх захищають вищі сили: астрологи назвали знаки Зодіаку із сильним ангелом-охоронцем

Багато астрологів переконані, що з допомогою натальної карти можна визначити як майбутнє людини, а й описати її характер.

Більше того, експерти з зірок склали список з п’яти знаків Зодіаку, представники яких знаходяться під особливим захистом ангелів-охоронців.

Як правило, Овни люблять ризикувати – азарт у них вроджений. Через свій характер представники цього знаку Зодіаку нерідко опиняються у складних життєвих ситуаціях, однак завдяки допомозі зірок виходять з них вони з мінімальними втратами.

Близнюки один із найнедалекоглядніших знаків Зодіаку. Вони рідко замислюються про власну безпеку, але майже завжди ситуація складається на їхню користь. Експерти зі зірок вважають, що з представниками цього знаку Зодіаку знаходиться сильний ангел-охоронець.

Не менш щасливі Леви. Вони завжди опиняються в непростих ситуаціях, які іноді навіть пов’язані з ризиком для життя. Представники цього знаку Зодіаку перебувають під захистом впливового ангела-охоронця.

Дівам властива удачливість. Представникам цього знака Зодіаку вдається досягати успіху, практично не докладаючи жодних зусиль. Астрологи вважають, що везіння Дів пов’язане за допомогою ангела-охоронця та добре розвиненою інтуїцією.

Стрільцям вдається досягти небувалих висот завдяки потужному заряду життєвої енергії. Допомагає залишатися в тонусі представникам цього знаку зодіаку їхній ангел-охоронець

You cannot copy content of this page