Їх життя круто зміниться: головні щасливчики середини травня за знаком Зодіаку

Тілець

Цей тиждень стане ідеальним часом для відновлення сил. Можна і попрацювати, але краще змінити обстановку, відпочити, а можливо, навіть взяти відпустку. У Тільців настає період, коли духовні пошуки стають важливішими за переживання про роботу і кохання.

Зірки допоможуть переосмислити все, що оточує, що відбулося, і те, що тільки очікується. Відпочинок допоможе відновити ауру й біополе. Також в цьому Тільцям допоможуть приємне спілкування, проведення часу із сім’єю та друзями. Нові знайомства будуть корисними для тих, хто поки самотній.

Діва

Зірки й планети будуть в дуже сприятливому для Дів положенні. Це буде виражатися в припливі сил й везінні. Дівам необхідно братися за всі найважливіші справи та не боятися пробувати себе в чомусь новому. Це час відкриттів і приємних сюрпризів.

Найсприятливіші дні тижня — четвер і п’ятниця. 14 і 15 травня можна сміливо заводити нові знайомства, а також переводити стосунки на новий рівень. Можна знайомитися з батьками другої половинки, планувати весілля або заручини. Це ідеальний час для знайомств і романтики, флірту й пошуку любовного натхнення.

Стрілець

Цього тижня, особливо на самому початку, зірки й планети будуть в дуже сприятливому положенні. Це дозволить Стрільцям запрограмувати свою енергетику на успіх. Достатньо лише частіше говорити собі, що все вийде, всі гострі кути згладяться. Віра у власний успіх мотивує краще, ніж що-небудь інше.

Не варто забувати про свої обов’язки вдома й на роботі. Цілком можливо, що вдасться втілити в життя те, про що Стрільці давним-давно мріяли. Можна також взяти паузу в якійсь справі, відпочити від стосунків або надмірно активної роботи. Цей тиждень відмінно підійде для відпочинку та глобальної зміни обстановки.