fbpx

Їхала додому до чоловіка і розуміла, що це кінець – ми розлучаємося. Та зустріч перевернула все наше життя

Мої добрі знайомі, сімейна пара, перебували на межі розлучення. В якийсь момент між ними пробігла чорна кішка – було незрозуміло. 20 років разом, виростили дочку-красуню, побудували будинок. Можна б жити та радіти, але щось пішло не так. Я вже думала – що нічого не допоможе – розійдуться. Але через якийсь час зустрічаю знайому – бачу красива, засмагла, посміхається. Каже, що з чоловіком у них все налагодилося. А допомогло диво.

“Справа була навесні, – розповідає вона. – Дочка поїхала на травневі свята з компанією, а ми нічого не планували разом – просто дивитися один на одного не могли. Я взагалі хотіла поїхати до подруги на всі вихідні, а чоловік збирався на риболовлю. І тут в останній робочий день перед вихідними, буквально за півгодини перед кінцем дня, мені від чоловіка приходить повідомлення в фейсбуці – “Терміново приїжджай після роботи додому, потрібно поговорити”. Ну, думаю, дочекалася – напевно, розлучення буде вимагати.

Але їду додому, збираюся поставити всі крапки над “і”. Приїхала, ставлю машину в гараж, заходжу в будинок і чманію від здивування, переді мною відкривається  картини – по всім передпокої стоять рядами зaпaлені свічки. Доріжка з свічок веде від порога, по сходах і прямо в нашу спальню, в якій ми вже кілька місяців не спимо удвох.

Я піднімаюся на другий поверх, заходжу і у мене просто сeрцe завмuрає. Навколо гoрять свічки, всe лiжко усипана пелюстками троянд, а під стелею літають такі дурні гелеві кульки у вигляді сeрдeчок. Я розумію, що це все виглядало, як мрія романтичного підлітка, але у мене аж сльози на очі навернулися від ніжності. Адже я їхала фактично за розлученням – а він влаштував мені такий знак примирення!

Чую кроки за спиною, обертаюся – бачу входить чоловік, очі у нього злегка божевільні. Я навіть слова не дала йому сказати – відразу повисла на шиї.

У нас була така ніч, якої, напевно, не було з часів весілля. А на ранок в двері постукав посильний і приніс дві путівки на курорт, літак в той же день – у нас на збори було лише кілька годин.

Так знаєш, що найдивніше – він клятвено стверджує, що не мав до цього ніякого відношення. Він, мовляв, також отримав повідомлення від мене, і теж їхав зі мною розлучатися. Увійшов до кімнати на пару хвилин пізніше і побачив те саме, що і я – свічки, квіти, мене. А потім, розумієш, нам було не до розмов. Але мені здається, що він лукавить і не говорить правди, щоб у мене залишилося відчуття дива – закінчила вона свою розповідь”.

Я теж думала, що це все влаштував її чоловік, поки не зустріла його і він не повторив мені всю цю історію слово в слово. З тією невеликою різницею, що він вважав, що вся романтика – справа рук його дружини. Я була в дикому подиві. В історію внесла ясність їх дочка, яку я зустріла якийсь час по тому.

Читайте також: Прикмета погана – сім років заміж не вийду, а вже 85

– Якби ви знали, як вони мене дістали своїми сварками, – сказала вона. – Але ж все-то треба було влаштувати один одному романтичний вечір. Я через них відмовилася від такої поїздки з хлопцями! Я у всіх кого могла напозичала грошей, в тому числі і у самих батьків, щоб купити їм цю гарячу путівку. Ми з подругою півдня повзали по всьому будинку – наводили там красу. А потім ще потрібно було всі свічки зaпaлити. Це ж здуріти можна!

Коли першою під’їхала мама, ми ледве встигли втекти через вікно моєї власної спальні. Зате я здорово придумала з повідомленнями через фейсбук – відправила їм з їх власних комп’ютерів. Адже вони ніколи паролі на свої ноутбуки не ставлять.

Кажуть, що маленькі діти схожі на ангелів і вони приносять любов. Але, буває, що і цілком доросла дитина здатна виступити в ролі ангела, щоб врятувати відносини своїх батьків.

Джерело.

You cannot copy content of this page