fbpx

Їхні діти ні в чому не матимуть потреби: кращі татусі за знаком Зодіаку

На думку астрологів, потяг чоловіків до батьківства залежить від дати їхнього народження. Наприклад, кажуть фахівці із зірок, представники чотирьох знаків Зодіаку, як правило, вважають дітей найціннішим у житті.

Телець

Чоловіка-Тельця можна сміливо назвати справжнім главою сім’ї. Причому у всіх розуміннях. Вони, насамперед, годувальники. Але якщо треба, і з дітьми посидять і погуляють, і по дому допоможуть, впевнені астрологи.

Рак

Раки зазвичай люди ніжні, лагідні, м’які. Їхня любов до дітей може навіть перевищувати материнську. Навіть після того, як син чи дочка виросте, вони пам’ятатимуть про них і дзвонитимуть щодня.

Діва

Чоловіки, народжені під знаком Діви, відрізняються мудрістю, розважливістю та вмінням планувати своє життя. Не схильні до емоцій, вони не закохуються з першого погляду. А створюючи сім’ю, завжди планують ту кількість дітей, яку вони самі здатні прогодувати. Вони допомагають своїм синам на усіх етапах їх життя.

Козеріг

На відміну від інших хороших татусів, що нерідко включають надмірну опіку, батьки-Козероги цілком демократичні у вихованні свого потомства. Вони дають велику кількість свободи. Крім того, вони не лізуть зайвий раз з моралями.

You cannot copy content of this page