fbpx

Їй не було і 18, за що хлопця аpeштyвали: “Чоловік вважає мене зрадницею і відмовляється від дитини, бо за його брата заступилася”

У мого чоловіка є квартира. Ну як – у чоловіка, неприватизована, але чоловік головний квартиронаймач. Чоловікові майже 30, його молодшому брату Феді – 21. Ніхто з них там не жив. Кілька років квартира була порожня. Лічильників там не було, тому квартплата капала на кількість прописаних і за нормативами. Там не було світла і газу – відключили за несплату.

Коли справа дійшла майже до суду, ми з чоловіком вирішили зайнятися цією квартирою – погасити борги, приватизувати і продати. Ми оплатили заборгованість за електрику і газ, поміняли плиту і газову колонку і стали здавати квартиру по кімнатах.

Чутки поширюються швидко. І досить скоро Федя дізнався, що квартира придатна до проживання. Він прийшов туди в нетверезому стані і влаштував мешканцям скандал. Грошей йому захотілося за оренду, мінімум – половину.

– Так, Федя. Як тільки ми відіб’ємо наші витрати на приведення квартири в житловий вигляд, ми відразу почнемо з тобою ділитися.

Федя стояв на своєму: зараз і все тут. Ми спробували йому пояснити, що заборгованість і його теж. Так що все чесно. А Федя, у відповідь, просто прийшов з поліцією і виставив мешканців за двері. Нам довелося повернути їм частину грошей за кімнати.

Федя змінив замки і поселив туди вже своїх квартирантів, повністю забравши гроші собі. Нас це обурило. І Федіних квартирантів виселили вже ми, здавши квартиру матері чоловіка, в якій ми жили, і заїхавши в державну. Тоді Федя вгрёб в оберемок свою дівчину і вони оселилися з нами.

Атмосфера в квартирі була вельми напружена, самі розумієте. Що чоловік, що його брат, відрізняються завидною впертістю, що доходить до абсурду. Вони сварилися з будь-якого приводу, аж до того, хто перший піде в туалет. Не знаю, до чого б справа дійшла, але Федю заарештували.

Його дівчині, як виявилося, не було 18. Федя сам був в шoці, коли дізнався. І Федя попросив нас дати свідчення і виступити в суді на його користь. Мій злопам’ятний чоловік категорично відмовився допомагати братові:

– Так йому і треба! Прискакав на все готовеньке і гроші йому подавай. Посидить – порозумнішає. Слухай! А ми ж можемо його виписати і квартиру продати, приватизувавши на мене! Нехай сидить! Ніяких свідчень!

А мені хлопця шкода. Так, не вжилися, з усіма буває. Але бажати рідному братн гнuтu у в’язниці і ворогу не побажаєш. Я планувала допомогти Феді. Дівиця, через яку Федя потрапив в таку ситуацію, реально виглядає років на 25. Але зарубку собі на носі я зробила: навчити сина завжди питати паспорт у протилежної статі, не звертаючи уваги на скільки років дівчина виглядає.

Я сходила, розповів все, що знаю. Що мати у дівчини до них в гості приходила, що вони про весілля розмовляли. Погодилася в суд прийти.

Коли чоловік дізнався про це, він зібрав мої речі, поки мене не було вдома, і виставив їх в під’їзд. В той день я прийшла з роботи пізніше звичайного – була у лікаря, яка підтвердила мої підозри на рахунок вaгiтнoстi.

Читайте також: “Прощайтесь тут, до лікарні ми її не довеземо”: Врятував життя дитині і за це звільнили з роботи

Чоловік не став мене слухати. Він обізвав мене зрадницею, кричав

– Мені не потрібна дитина від зрадниці! Ти сама все зіпсувала!

Мені довелося повернутися до мами. Мама жене мене позбутися дитини. Інакше погpoжує вигнати. А мені 31, це мій, грубо кажучи, останній шанс стати матір’ю. І я не знаю, що мені робити.

Джерело.

You cannot copy content of this page