Їм байдужі сімейні цінності: ТОП-5 імен чоловіків, які найчастіше розлучаються

Деякі чоловіки розлучаються частіше за інших і за своє життя встигають побути ними відразу декілька раз.

Микита

Власники цього роблять необачні вчинкіи. Коли Микита закоханий, він носить свою кохану на руках. Він може з легкістю зробити пропозицію, а через пару місяців після весілля втекти,

тому що він  хоче просто насолодитися життям.

Данило

Чоловіки, які отримали це ім’я, відрізняються підозрілістю. Цьому чоловікові важливо знати, що у вашому житті є тільки він. Втім, навіть якщо жінка не дає приводу в чомусь себе підозрювати, він рано чи пізно дасть цей привід сам, тому що з вірністю у Данила проблеми.

Денис

Чоловіки на ім’я Денис воліють жити в розкоші, їм подобається жіноча увага. Легкий спосіб життя Дениса не співпадає зі шлюбом, якщо ж це все-таки трапляється, то довго такий союз не пробуде, жінка просто не витримає такого ставлення.

Ян

Чоловіки, названі так, відрізняються волелюбністю. Вони розуміють, що шлюб – річ обов’язкова, але не розуміють всієї відповідальності такого союзу. Коли солодко-квітковий період закінчується, спільне життя стає для Яна золотою кліткою, і він починає боротися за втрачену свободу.

Геннадій

Дане ім’я наділяє його володарів невпевненістю в собі. Така байдужість не сподобається жінці, тому Геннадії залишаються на самоті частіше за інших. Деякі навіть самі йдуть, щоб не псувати вам життя.