fbpx

Їм не потрібен шлюб: знаки Зодіаку, які частіше за інших подають на розлучення

Рак

Вони дуже емоційні. І ці самі сплески емоцій позначаються і на сімейному житті. Раки люблять затишок, тепло, турботу та ніжність. Тільки десь ви не дасте їм цього, то одразу отримаєте масу негативу.

Ви не зможете відпочити від Раків, тому що вони відразу приховують велику образу. В результаті можуть навіть розірвати стосунки та вирушить на пошуки кращого.

Стрілець

Стрільці – заручники особистої імпульсивності. І це заважає їм жити щасливо. Розлютившись вони можуть сказати щось зайве, наговорити дуже образливих речей. І вибачитись, як ви зрозуміли, вони не зможуть.

Образа може бути настільки сильною, що їх не вдасться просто пробачити. У пориві агресії вони можуть закричати на весь голос, що вимагають розлучення. Навіть якщо вони пошкодують, то повертати все не будуть.

Риби

Можете бути спокійні, але Риби самі не розривають стосунки. Вони настільки хитрі, що змусять вас самих зробити це. Ваше життя стане нестерпним – на стільки розумні та хитрі Риби. Також вони схильні до зрад і дуже люблять розповідати про свої “досягнення”.

You cannot copy content of this page