Їм не потрібне кохання: 3 знаки Зодіаку, представникам яких приємна самота

Близнюки

Можна сміливо сказати, що більшість Близнюків не дуже добре знають про значення кохання. Вони можуть бути безмірно прив’язані до свого партнера, відчувати тяжіння і повагу, але при цьому не відчувати тих самих “метеликів у животі”.

Близнюки можуть бути у комфортних стосунках, але при цьому не бути закоханими. Цим можна пояснити ту непостійність у виборі партнера, яка притаманна підопічним Меркурія.

Раки

Раки за своєю натурою неймовірно емоційні. При цьому вони завжди самотні. Їхній страх випробувати розчарування і біль настільки високий, що вони буквально все життя тікають від сильних емоцій.

Більшість підопічних Місяця вважають за краще припинити стосунки в той самий момент, коли ті починають переростати у щось більше. Ракам краще сховатись у власній самоті, ніж дати іншим людям хоч найменшу можливість заподіяти їм біль.

Козероги

Козероги справжнісінькі трудоголіки, які готові на все, аби побудувати успішну кар’єру.

Вони цілком можуть відмовитися від стосунків, якщо ті забирають дуже багато часу та ресурсів. Козероги за своєю природою неймовірно самотні, їм не потрібні люди поруч, щоб відчувати захищеність та комфорт.

Вони не витрачатимуть свій дорогоцінний час на спроби підлаштуватися під бажання партнера. Примітно, що багато підопічних Сатурна переконані в тому, що короткостроковість та несерйозність стосунків не їх вина – вони вірять, що у майбутньому збудують міцне кохання.