Їм не стати багатими цього літа: знаки Зодіаку до яких гроші не хочуть йти в руки

Багато, незважаючи на працьовитість і успішність у фінансових справах, все одно не можуть розбагатіти.

Перше місце. “Гроші не головне”

Водолії ніколи не живуть за законами суспільства, а фінансові можливості для них просто не важлива. Народжені під цим знаком не прагнуть розбагатіти. Важливіше для них глобальні питання – звідки життя на Землі і чи є вона на Марсі. Про повсякденні речі Водолії не заморочуються. При цьому всю необхідну допомогу вони можуть отримувати від своїх рідних.

Друге місце. “Іду ва-банк”

Стрільці хоч і вміють заробляти, але до результатів праці вони відносяться занадто зневажливо. З цієї причини, кажуть астрологи, вони розташовуються на другому місці в списку тих, кому складніше за інших дається фінансовий успіх. Більш того, представники цього знака нерідко безконтрольно витрачають отримані кошти, не замислюючись про завтрашній день. Стрілець може витратити або програти велику суму за одну ніч – наприклад, в казино. При цьому представник знака абсолютно не засмутиться через це.

Третє місце. “Якщо пощастить”

Терези – це естети від народження. Їм подобається отримувати задоволення від всіх фарб світу, насолоджуватися кожною миттю, обдаровуючи прекрасним оточуючих. Якщо гроші гармонійно впишуться в коло їхніх інтересів, то представники знаку здатні стати дуже багатими. Однак якщо Терезам доводиться працювати тільки заради самого заробітку, то їх матеріальне забезпечення залишається досить низьким.

Четверте місце. “Повз всіх можливостей”

Рибам з самого народження нелегко даються взаємини з фінансами. Як правило, вони витрачають кошти необдумано – з цієї причини у них ніколи не вдається накопичити, заявляють астрологи. Крім того, представники знака нерідко попускають можливості, які дають можливість збагатитися. Часто Риби зі скромності залишаються в тіні, позбавляючи себе пристойного заробітку.

П’яте місце. “Не думати про майбутнє”

Близнюки здатні добре заробляти. Їм щастить в фінансах, проте в питаннях примноження багатств Близнюки – повні профани, вважають експерти по зірках. Саме в цьому криється фінансова неспроможність представників знака. Більш того, у Близнюків є одна риса – справа в тому, що вони рідко думають про майбутнє. З цієї причини відкладати на “чорний день” представники знака не вважають за необхідне.