fbpx

Їм ніколи не бути разом: Найгірші пари по знаку Зодіака

Чи були ви коли-небудь у стосунках, коли все погано? Що б ви не робили, ви постійно сварилися, не розуміли один одного і мали різні погляди на життя? Начебто і любов існувала між вами, але постійно щось заважало жити спокійним життям, і ви розлучалися.

Астрологи стверджують, що можна заздалегідь визначити, вийдуть у вас стосунки з тим чи іншим знаком. Виявляється, у кожного знака є свій певний знак, з яким краще не вступати в любовні відносини. Вони розваляться з часом, або вам доведеться довго і наполегливо працювати над ними.

Давайте дізнаємося, з яким знайомий вам краще не зв’язуватися.

Овен і Телець
Овнів відрізняє вольовий характер, а Тельців – впертість. Коли стикаються ці дві якості, виникає серйозна проблема. Тельцям життєво важливо знати, на якому етапі стосунків вони перебувають, і це бісить Овна. Після розставання Овен хоче все забути, як страшний сон, а Телець ще довго чекає пояснень.

Телець і Стрілець
Стрілець не може без пригод, а Телець любить проводити час вдома в спокійній обстановці. Енергії Тельці і Стрільці не збігаються, і перший просто не витримує. А Стрільців це особливо не турбує, адже у них за плечима великий досвід стосунків.

Діва і Стрілець
Ніхто з них не схильний до серйозних стосунків. Стрільці занадто безтурботні (на думку Дів) і не думають, як їх вчинки можуть зачіпати почуття інших. Коли вони зникають на кілька тижнів, це не нормально для Дів. І тоді приходить кінець.

Терези і Діва
Діва постійно критикує Терези, що в свою чергу змушує сумніватися в собі. Діви завжди повинні бути праві, і це сильно діє на нерви.

Скорпіон і Овен
Цей союз справжня бомба, яка ось-ось вибухне. Якщо ви любите шекспірівські пpистpасті, то тоді він вам підійде. Обидва знака сильні, вольові, хочуть мати абсолютний контроль і бути на вершині.

Козеріг – Близнюки
Цей союз – справжня кaтaстpофа. Близнюки дуже люблять веселощі і постійні розмови, а Козероги дуже працьовиті і люблять планувати кожну деталь свого життя. Козерогам не властива спонтанність, що дуже набридає Близнюкам.

Рак і Водолій
Раки більше домосіди, а Водолії найбільше люблять волю. Ракам потрібно знати і відчувати, що їх люблять, бо їх буде дратувати схильність Водоліїв прямо вказувати на помилки і критикувати.

Лев і Скорпіон
Скорпіон не буде хвалити і робити компліменти Леву, які йому потрібні. Леви вважають себе дуже прекрасними, що не підходить Скорпіонам, які зазвичай ревниві.

Стрілець і Козеріг
Стрільці завжди будуть дорікати Козерогів, що ті не дають їм достатньо свободи для веселощів. Крім того, між цими знаками мало iнтuмного тяжіння.

Читайте також: 6 найбільших чоловіків-зрадників за знаком Зодіаку

Риби і Діва
Риби – це наймрійливіший і чуттєвий знак Зодіаку, а Діви дуже практичні і приземлені. Так, протилежності притягуються, але у вашому випадку це конфлікт інтересів. Риби, не позбавляйтеся від Дів у вашому житті, тому що у вас може бути відмінна довговічна дружба.

Водолій і Телець
Водолії такі богемні і незвичайні, в той час як Тельці більш матеріалістичні і консервативні. Тому в цих знаків не може бути нормального спілкування. Телець буде пручатися і стояти на своєму, що тільки відштовхне Водолія.

Близнюки і Рак
Цей союз має всі шанси на успіх, якщо у обох є гарне почуття гумору. Близнюки обожнюють спілкування та відпочинок, а Раки – сидіти вдома, але якщо ви проявите трохи більше терпіння і поблажливості, все може вийти. Це не найгірший варіант, але у нього є свої тонкощі.

Джерело.

You cannot copy content of this page