Їм просто не судилося бути разом: найбільш несумісні пари за знаком Зодіаку

Часто буває так, що закохані не розуміють, чому за взаємних почуттів вони починають сваритися. Конфлікти переходять у ненависть, і все закінчується сумно – розлученням. На думку астрологів, добробут стосунків багато в чому залежить від знаку Зодіаку.

Телець і Овен

Не судилося бути Тельцям і Овнам. Представники обох знаків – люди цілеспрямовані, націлені на перемогу, які прагнуть одноосібного лідерства. Вони нерідко досягають великих висот у кар’єрі, і коли вдома стикаються два такі «великі начальники», то дуже швидко доходить до маленької сімейної війни.

Близнюки і Козеріг

Легковажним і непостійним за своєю натурою Близнюкам краще не намагатися будувати стосунки з серйозними у всіх відносинах Козерогами. Існує думка, що протилежності притягуються, проте це не той випадок. Це «ядерне поєднання» краще навіть не намагатися створити — результатом стане вибух із «отруйних» сварок та «радіоактивних» конфліктів.

Терези і Рак

Вибухові та стрімкі Терези намагаються щохвилини брати від життя все, що можна. Тихі домосіди-Раки зліплені зовсім з іншого тіста. Водночас їм дуже важко уживатися, так само, як і зрозуміти одне одного, упевнені астрологи.