“Юля, що робити?!” – кричала мені по телефону подруга Вероніка. Від побачення вона була в шoцi

– Юля, що робити ?! – кричала мені по телефону подруга Вероніка, яка повернулася з чергового побачення не в найкращому настрої. А якщо бути точним, вона була просто у нестямі від злості. Джерело

Її залицяльник, з яким вона щасливо зустрічалася вже 3 місяці, запросив її на травневі свята за місто. Там вони прекрасно провели час незважаючи на паршиву погоду всі ці дні, а потім він абсолютно несподівано запропонував їй з’їздити відпочити на морі влітку.

Вероніка вже було зраділа такій щедрості свого молодого чоловіка, адже він і раніше не скупився на залицяння, але тут як обухом по голові прозвучала його фраза:

– Путівка коштує 10 тисяч, виходить по 5 тисяч з носа. Потягнеш?

Читайте такожOбрaжений зaлuцяльник називав її всілякими нeхoрoшими словами за її вчинок. І чого він чекав після такого

– Не впевнена, що у мене зараз є такі гроші, – відповіла йому розгублена Вероніка.

Ну нічого, можеш потім віддати, – заявив залицяльник.

Вероніка взяла тайм-аут на обдумування і кинулася до мене за порадою. Хоча, звичайно, в таких ситуаціях треба ставити на місце негайно і не брати ніяких тайм-аутів на «подумати».

– Дзвони йому і говори, що ніяких 5 тисяч у тебе немає, є тільки 100 грн. на таксі до бабусі в село, куди ти і збираєшся поїхати відпочивати, – проінструктувала я Вероніку.

Бо пропонувати дівчині дорогий відпочинок, який їй явно не по кишені, цілковитий маразм. І дуже дивно, що дорослий чоловік не в змозі це зрозуміти. Ну якщо ти не маєш грошей заплатити і за себе, і за дівчину, навіщо ти пропонуєш їй такий відпочинок? Запропонуй щось бюджетніше, але зате не будеш виглядати як жмот-на-кострубатих-понтах.

Маю велику надію, що залицяльник Вероніки одумається і надалі перестане так тупити. Ну а якщо зіллється, значить туди йому й дорога. Нам не потрібні чоловіки, які тільки пил в очі пускати вміють