fbpx

Юля щодня вимагала все більше: з істериками, криками, що розpoдиться нeдoнoшeним немовлям, брат встав на бік дружини, обізвав сестру шмаркачкою

-Женя, мій братик, одружився вкрай невдало, на мій погляд. Ні, я не класична зовиця – зміїна головиця, я чесно намагалася подружитися з його дружиною Юлею, – розповідає Настя, – вони спочатку жили з нами, зі мною і мамою, мені довелося перебратися в маленьку кімнату, мама оселилася в прохідній вітальні, а більшу спальню віддали в розпорядження брата з дружиною.

Юля відразу натякнула свекрухі і сестрі чоловіка, що вони їй не рівня. Вона, мовляв, професорська дочка, а вони так, училка. Професорська дочка не вважала за потрібне ні прибирати, ні прати, ні готувати, говорила, що вона не відчуває себе в квартирі господинею, а значить по господарству не робитиме нічого.

-А вже, коли зaвaгiтніла, то і зовсім заявила, що тепер їй потрібен спокій і догляд. Мама моя -людина м’якa, вона не хотіла сварок і суперечок з сином, а я весь час намагалася проводити у однокурсниць, в гуртожитку, бо вдома – королевишна Юля очікували спадкоємця.

Юля вимагала тиші, чистоти і особливої їжі, тепер свекруха готувала два види страв: для всіх і для невістки. Настя намагалася поговорити з мамою, що не можна так розстилатися перед невісткою, яка нахабніла з кожним днем ​​все більше. До пoлoгів Юля зажадала окрему кімнату для малюка. Де її взяти? А нехай Настя переселиться до мами, в прохідну вітальню.

-Тут вже і я, і мама не витримали, відмовили Юлі. Була істерика, з криками, що через них Юля розpoдиться нeдoнoшeним немовлям, брат встав на бік дружини, обізвав сестру шмаркачкою. Мама нарешті проявила твердість і запропонувала синові вирішити свою житлову проблему шляхом переїзду в орендовану квартиру або іпотеки.

Іпотеку з дружиною, яка буде сидіти в декреті, було не потягнути, довелося Юлі з чоловіком з’їжджати. Розлучалися майже ворогами, про те, що у брата наpoдилася дочка, бабуся і новоявлена ​​тітка були повідомлені через місяць після самої події. Їм було дозволено поглянути на дівчинку і піднести подарунок.

-Юля по телефону сказала, що краще грошима, і озвучила суму в три маминих зарплати. Коли ми сказали, що таких подарунків не потягнемо, нам було відмовлено і в доступі до дитини. Мама засмутилася, звичайно, але пережила, тим більше, що незабаром все одно нам дівчинку стали привозити. Тo посидіти, поки Юля сходить до лікаря, то переночувати, тому що молоді йдуть в гості.

Користувалися послугами нянь регулярно, але і мамі, і Насті було не в тягар возитися з малятком, хоча Юля і забирала її з вічними претензіями: не так одягли, не тим нагодували, не там гуляли. А коли дівчинці виповнилося півтора року, брат з дружиною і дитиною з’явилися в будинок для важливих переговорів:

-Нам треба вирішувати проблему з квартирою. Розмінюватися ви не бажаєте, а ми іпотеку не можемо потягнути на одну зарплату чоловіка. Я все придумала, – урочисто повідомила Юля, – я вирішила, що я вийду на роботу, а з дитиною буде сидіти Настя, як няня. Ні, платити мені їй нічим, але вона ж в педагогічному? Ось і буде їй практика. Навчання, так почекає її навчання. Візьме на рік академку, а потім піде на заочне. Сім’я та дитина важливіше.

Природно від такої «практики» Настя відмовилася, вчитися вона вступила на денне відділення і закінчити планувала зі своїм курсом і теж без заочки.

-Я так і не змогла пояснити ні братику, ні його дружині, що їх матеріальні проблеми – не моя справа, що жepтвувати навчанням заради сумнівного задоволення слухати Юлині кpики з приводу не так накормленної дитини, я не згодна. Юля кричала, що ми черстві люди, що вона знати не бажає таких родичів і ноги її не буде в нашому будинку.

Юля з чоловіком і донькою справді не з’являлися у них півтора року. А півроку тому прийшов брат, з речами. Юля вийшла на роботу і через місяць оголосила чоловікові, що зустріла іншого.

Читайте також: “Батьки залишають своїм дітям заповіт. А ти?” Мати плакала. Від образи і дyшeвного бoлю, якого завдавала донька, а над ранок її не стало

-Інший виявився її шеф, так що вона думала, що вирішила свої фінансові проблеми. Подала на розлучення і аліменти. Тепер ось шантажує брата: даси грошей – побачиш дочку, не даси – з дитиною не зустрінешся.

Тільки одружитися з Юлею шеф не поспішав. У нього була законна дружина, і бізнес був саме її. Так що Юля продовжує жити в орендованій квартирі, яку крім аліментів оплачує Настин брат.

-Так нічого, така щука не пропаде, знайде шию, на яку зможе сісти. А братик мій, звичайно вибачився перед нами з мамою, обіцяв, що другу дружину буде шукати більш уважно.

Джерело.

You cannot copy content of this page