fbpx

Юпітер в Рибах з 13 травня: кого зі знаків Зодіаку чекає маса позитивних змін

13 травня Юпітер перейде в Знак Риб. Нас чекає маса позитивних змін.

Юпітер в цьому Водному Знаку відчуває себе досить вільно і випромінюватиме через це масу позитивної енергії. Це принесе всім нам багато позитивних змін в житті. Найбільша і важка планета Сонячної Системи допоможе нам побороти наші вроджені зодіакальні вади та слабкості.

Овен

Овнів оновлений Юпітер зробить більш уважними. Він загострить інтуїцію і поліпшить пам’ять цих людей, через що їм буде набагато простіше проходити навчання чомусь новому. Можна буде змінювати роботу, відкривати новий бізнес. Будь-які життєві зміни підуть Овнам на користь.

Телець

Тельці зможуть знайти рішення проблем, які нависли над ними. Друга половина травня і 13 число особливо – прекрасна пора для підвищеної ділової активності, домашніх справ. Можна починати ремонт, позбавлятися від старих речей.

Близнюки

У Близнюків є всі шанси знайти другу половинку. Залишок травня краще присвятити амурним пригодам, спілкуванню в соціальних мережах, флірту. Також можна зайнятися шопінгом – поміняти обстановку в будинку і оновити гардероб. Робочі клопоти теж буде вирішувати набагато простіше.

Рак

Найбільш позитивним Юпітер буде в найближчі пару тижнів. Це означає, що з 13 травня і до кінця весни Раки будуть на коні. Можна буде підвищувати свою активність у всіх сферах. Астрологи радять не відкладати нічого на потім, так як в кінці травня на горизонті виникне ретроградний Меркурій, який пустить під укіс всі плани.

Лев

Юпітер в Рибах зробить Левів трохи більш уразливими до критики з боку оточуючих, але це буде єдина проблема такого переходу. Потрібно простіше ставитися до слів людей і сфокусуватися на вирішенні творчих завдань. Саме в цій сфері Юпітер буде найбільш корисний.

Діва

Дівам краще мати під рукою план «Б» на випадок зриву основного плану. Всі справи на кінець травня потрібно планувати з максимальною обережністю. Юпітер істотно підвищить інтуїцію цих людей, тому кінець весни і початок літа повинні стати продуктивним часом.

Терези

Передбачливість допоможе Терезам обійти стороною всі проблеми. Юпітер зробить цих людей більш уважними, вдумливими. Кінець весни ідеально підійде для навчання чомусь новому. Також відмінно пройде адаптація до нових умов. Можна буде виходити на нову роботу.

Скорпіон

Скорпіонам Юпітер подарує купу нових і яскравих емоцій. Кінець весни – ідеальний час для відпочинку, пошуків другої половинки. 13 травня буде яскравим і позитивним днем. Є ймовірність того, що життя Скорпіонів зміниться в кращу сторону, не вимагаючи ніяких дій від них самих.

Стрілець

Стрільці зможуть знайти тишу і спокій. Їм буде набагато простіше відновлювати сили, відпочивати. Астрологи вважають, що Юпітер допоможе їм позбутися страхів, комплексів, шкідливих звичок. Перехід планети в Риби позитивно позначиться на здоров’ї Стрільців і на їх настрої.

Козеріг

Козерогам Юпітер в Рибах допоможе переглянути життєві принципи, знайти спільну мову з близькими людьми і стати більш гнучкими. Буде невеликий побічний ефект – Козероги стануть чутливими до критики. Юпітер має розслаблюючу дію, тому почуття обов’язку може трохи притупитися.

Водолій

Водоліям в перші тижні і дні після переходу Юпітера в Риби не варто завдавати шкоди своїй репутації. Це може негативно позначитися на роботі і бізнесі. У спілкуванні з оточуючими астрологи радять будувати конструктивний діалог. Планета допоможе домогтися розуміння.

Риби

Поки планета буде в Рибах, людям цього Знака не грозить поява безпідставних переживань. У Риб з’явиться багато нових можливостей. Вони знайдуть успіх в сфері любові і зможуть знайти нові джерела доходу. Головне в кінці травня і початку червня – слухати інтуїцію.

You cannot copy content of this page