fbpx

Юпітер в Рибах з 14 травня по 29 липня: протягом двох з половиною місяців кожен зможе змінити життя на краще і знайти свій шлях до щастя

З 14 травня Юпітер поміняє Знак і перейде в сузір’я Риб до 29 липня.

Овен

Юпітер буде в 12 домі гороскопа. Овни зможуть відпочити, набратися сил і поміркувати про майбутнє. Астролог радить використати час для того, щоб змінити життя на краще, прагнути до щастя і не боятися відповідальності.

Телець

У Тельців Юпітер буде в 11 домі гороскопа, який відповідає за знайомства і дружбу. Тельці зможуть обзавестися корисними зв’язками, налагодити мережевий бізнес. Астролог радить звернути увагу на мережу Інтернет і розвивати цей напрямок, щоб збільшити дохід.

Близнюки

Юпітер входить в 10 дім гороскопу, який відповідає за кар’єру, досягнення цілей і статус. Близнюкам з 14 травня вдасться поліпшити своє життя, піднятися по кар’єрних сходах або знайти роботу своєї мрії.

Рак

Юпітер переходить в 9 дім гороскопу, і Раки зможуть розпочати навчання, в тому числі за кордоном. В період з 14 травня по 29 липня буде безліч перспектив, які потрібно використовувати, щоб потім не шкодувати про нереалізовані можливості.

Лев

У Левів Юпітер буде в 8 домі гороскопа, який відповідає за фінанси. Астролог радить Левам відмовитися від кредитування, щоб не опинитися в борговій ямі. Везіння буде на боці тих, хто вміє планувати витрати і прагне заробляти.

Діва

У Дів Юпітер увійде в 7 будинок гороскопу, який відповідає за шлюб, стосунки і партнерство. Вплив планети допоможе знайти особисте щастя, зустріти потрібних людей, а сімейним парам, які мріють про нащадків, подарує можливість здійснити мрію.

Терези

Юпітер буде в 6 домі гороскопа, і Терезів чекає активний час, коли вони зможуть більше працювати і отримувати хорошу винагороду. Астролог радить використовувати енергетику планети собі на благо, щоб не упустити перспективних можливостей.

Скорпіон

У Скорпіонів Юпітер виявиться в 5 домі гороскопа, який відповідає за любов. Самотні представники Знака зможуть знайти другу половинку, а ті, хто вже перебуває у стосунках, знайдуть гармонію і щастя в сімейному житті.

Стрілець

У Стрільців Юпітер буде в 4 домі гороскопа. Астролог радить звернути увагу на своє місце проживання, поліпшити умови. Не виключено, що сім’я у представників Знака збільшиться за рахунок народження довгоочікуваної дитини.

Козеріг

Козерогам Анжела Перл рекомендує зосередитися на отриманні інформації. Юпітер увійде в 3 дім гороскопу, і в період з 14 травня по 29 липня з’явиться можливість розширити горизонти, налагодити бізнес і знайти нові корисні знайомства.

Водолій

Юпітер увійде в 2 дім доходів і прибутку. З 14 травня з’явиться можливість знайти нові джерела доходу, розвивати ідеї, які також принесуть фінансове благополуччя. Не виключено, що представники Знака зможуть отримати хорошу фінансову допомогу від близьких.

Риби

З 14 травня Юпітер увійде в Знак Риб, і ця подія буде значущою у житті представників цього Знака. Астролог радить не втрачати часу, налаштуватися на позитив і не боятися своїх бажань, які обов’язково здійсняться, якщо вірити в себе і йти назустріч мріям.

You cannot copy content of this page