Юпітер знову увійшов у знак Водолія. Це сприятлива подія для всіх нас, але астрологи розповіли, яким знакам Зодіаку з 28 липня по 29 грудня буде щастити трішки більше

Діва

Дів Юпітер у Водолії навчить приймати людей такими, якими вони є. Представники цього Знака перестануть бути непоступливими і безкомпромісними. Їх життя зміниться вна краще, тому що вони нарешті зможуть зрозуміти мотиви чужих вчинків.

Найголовніше, що вони зможуть подивитися на себе з боку і виправити всі свої недоліки і помилки в поведінці. Люди даного знака винесуть важливі уроки з усього, що відбувалося з ними раніше. У них вийде досягти успіху, адже Юпітер навчить їх не здаватися і завершувати почате.

Терези

У Терезів буде процвітати любовна сфера. Юпітер допоможе Терезам в другій половині 2021 роки стати ще більш відкритими і добрими. Цей період відзначиться великими успіхами для тих, хто вже перебуває у стосунках. Терезам потрібно якомога більше часу проводити з родичами, другою половинкою, дітьми.

З другої половини жовтня, коли планета позбудеться від ретроградності, Терези стануть дуже привабливими. Розпочнеться ідеальний час для знайомств. Юпітер допоможе Терезам більш креативно підходити до питань, що стосуються почуттів.

Водолій

Водоліям дуже пощастить в ці півроку, тому що це люди, які не сидять на місці. Вони постійно шукають якісь нові джерела доходу, натхнення, нову роботу і не бояться нових справ і обов’язків. Юпітер в їх Знаку, тому в останні місяці 2021 року можна відкривати новий бізнес, укладати важливі угоди. Планета допоможе Водоліям не чекати біля моря погоди і зрозуміти, що потрібно діяти, і то якнайшвидше. Ці люди стануть ще більш мотивованими, ніж зазвичай.

Автор фото – Сергій Майстер