Він кохав шалено, а потім на їхньому порозі постала ще одна дівчина з дитиною

Катя ще в юності познайомилася з Юрою, їй було всього 15 років, йому 17, дуже швидко у них закрутився роман, але Юра не торкався до Катюші і пальцем, адже вона ще зовсім маленька, він вирішив що все найголовніше у них відбудеться тільки в шлюбну ніч. Так і вийшло, в 20 років Катя стала дружиною Юри. А сталося як за класичним жанром, Катюша зaвaгiтніла в першу шлюбну ніч.

Рівно через дев’ять місяців 1 квітня Катюша наpoдила здоровеньку дочку, ніхто з рідних не повірив, тільки Юра був упевнений в тому, що це правда, адже особисто він відвіз Катюшу в пoлoгoвий будинок, особисто він перший взяв на руки дочку, особисто він був присутній на пoлoгах. Юра не міг знайти собі місця, він був шалено радий, його кохана дружина, подарувала доньку, дорожче цієї людини, він більше нікого не зустріне.

Йшов час, дочка підростала, Юрій як люблячий і турботливий батько, водив свою принцесу в садок і на різноманітні гуртки, його підвищили на роботі, він зміг купити велику квартиру, куди сім’я і переїхала. Але в один прекрасний момент все звалилося, ілюзія любові і щастя розчинилася в повітрі і Юрій став зовсім іншою людиною.

Коли Катюша перебувала на шостому місяці вaгiтності синочком, в двері подзвонили, на порозі стояла молода, красива дівчина, на вигляд їй було років 15, з новонародженим малюком на руках. Катя посторонилася і запросила гостю в будинок, дівчину звали Олеся і їй було 18 років, виявляється вона друга дружина Юрія.

Катя була ошелешена, вони зустрічаються вже три роки, і ось місяць тому вона наpoродила сина, а прийшла для того, що б розставити всі крапки, адже не хотіла ні з ким ділити Юру. Катя зателефонувала чоловікові, він тут же приїхав і сказав:

Знаєте дівчинки, мене все влаштовує, розлучатися я не збираюся, але і Олесю кидати теж не буду!

Але Катерина була непохитна, вона виганяла Юрія з дому, кидала його речі в чемодан, а він спокійно сидів на стільці і говорив:

-Катюша, ти зараз робиш величезну помилку, якщо я піду, то ти зі своїми дітьми залишишся зовсім ні з чим, я заберу цю квартиру, адже вона належить мені, а ви поїдете назад в свою двушку, на краю міста! Повір я залишу тебе без засобів до існування, адже моя офіційна зарплата становить три копійки, і ти не побачиш аліментів!

Катя на мить зупинилася, вона не могла зрозуміти, Юра каже це серйозно чи жартує, вона зі своїми дітьми, без квартири, без копійки, вона і не могла подумати, що Юра така людина. Катерина продовжила збирати речі, в цей день Юрій поїхав з Олесею, а Катя вночі зібрала речі і повернулася до себе в квартиру.

Читайте також: 16-річний син приніс додому “у подолі”

Три роки, три роки вона ні чого не підозрювала, три роки вона жила в ілюзії, вона все ще не вірила, що це не жарт. Але час йде, Юра подав на розлучення, а Катя в свою чергу найняла дуже хорошого адвоката, благо у неї залишилися хороші накопичення від колишнього життя. Адвокат відпрацював свій гонорар навіть більше ніж очікувалося, квартира залишилася Катюші і її дітям, на аліменти вона не захотіла подавати, а просто вони змогли позбавити Юрія батьківських прав, а так само зобов’язали виплатити моральну шкоду, за три роки брехні.

Минуло сім років, Катюша знайшла чудового чоловіка, який прийняв її дітей як своїх, Олеся пішла від Юрія, тому що їй від нього потрібні були тільки гроші, а так як він все віддав Каті, у нього нічого не залишилося, вона пішла від нього, залишивши йому сина, вирушила на пошуки кращого життя! Юрій хотів помиритися з Катею, але як це зазвичай буває, на двох стільцях не всидиш!

Джерело.