fbpx

З 10 по 21 Березня, ці знаки потрапили у білий список Всесвіту-Астрологи прогнозують

За словами Астролога, цей період буде вдалим для багатьох знаків Зодіаку. З 10 по 21 Березня, ці знаки потрапили у білий список Всесвіту.

Можливо, одного вашого досвіду не вистачить для того, щоб оцінити всі ризики. У кінці місяця на вас очікують приємності з колегами на роботі.

Діви

Для Дів цей період буде фінансово успішним, слідкуйте за можливостями, які перед вами відкриваються, і наполегливо працюйте у своєму стилі.  У вас чудово виходіть.

У гонитві за грошима і побудовою кар’єри не забудьте піклуватися про своє здоров’я. У плані особистих стосунків це спокійний період, ідеальний для романтичних поїздок.

А тому не варто розпорошуватися на дріб’язкові турботи. Поставте перед собою головну мету і впевнено йдіть до її досягнення.

Буде супроводжувати особлива фінансова удача в бізнесі та кар’єрі. Грошей і можливостей їх заробити буде предостатньо.

В особистих стосунках на вас чекають близькість з партнером і гармонія.

Чекає стрімке просування кар’єрними сходами. Захопленість кар’єрою може охолодити ваші стосунки з близькими, тому знаходьте для них час.

Овни

Астрологи радять всі найважливіші справи вирішувати без хвилювань – саме в цей час вам щаститиме.

Наразі обставини складатимуться на вашу користь. А тому ви легко досягнете поставленої мети.

Керівництво похвалить за результати, колеги оцінять. Опиняться на п’єдесталі пошани. Заслуги перед фірмою можуть бути високо оплачено – чекайте на грошову премію або підвищення.

Багато складних питань, які ви не могли залагодити, вирішаться легко і швидко. Але в середині Березня варто бути обережнішими з новими знайомствами.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото Олександри, 2021 р.

You cannot copy content of this page